BLOG - VENDO.ERP

Blog VENDO.ERP

Stworzyliśmy “to miejsce”, żebyście mogli nas poznać, ale też po to, żeby dzielić się doświadczeniami i ciekawymi pomysłami, dlatego w naszej bazie wiedzy znajdziesz obszerną bazę video, nasze wdrożenia (case-study) i zapisy z webinarów eksperckich.

A jak chcesz poznać nasz system, to w zobacz koniecznie nasze wizualne notatki.

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Oczywiście wszystkiego nie da się pokazać, dlatego jeśli jest “coś” co Cię szczególnie zainteresowało, to zostaw nam wiadomość, a to my skontaktujemy się z Tobą!

Zapraszamy !

Nasze wdrożenia

VENDO.ERP – WDROŻENIE W FIRMIE OBRÓBKI METALI DO-MET

VENDO.ERP – WSPARCIE PRODUKCJI W
FIRMIE SARIV

OPTYMALIZACJA PROCESÓW Z WYKORZYSTANIEM VENDO.ERP W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

VENDO.ERP – USPRAWNIENIA W
VIVASANIT

VENDO.ERP – WSPARCIE PRZEDSIĘBIORSTWA – ASGARD (BRANŻA REKLAMOWA)

MĄDRE ZARZĄDZANIE Z
VENDO.ERP

VENDO.ERP – USPRAWNIENIE PROCESÓW BIZNESOWYCH W LAGUNA FABRYKA OKUĆ

VENDO.ERP – SOLIDNE WSPARCIE W POLONIA LOGISTYKA

MAKSYMALNE WYKORZYSTANIE PRODUKCJI Z SYSTEMEM VENDO.ERP W BRANŻY PRZETWÓRCZEJ

Case study

System VENDO.ERP to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania przedsiębiorstwem, któremu zaufało już ponad 500 instytucji na terenie całego kraju. Uniwersalność systemu pozwala na łatwe wdrożenie programu, niezależnie od charakteru czy skali prowadzonej działalności. Wieloletnie doświadczenie w rozwoju systemu VENDO.ERP pozwoliło nam zgromadzić Klientów reprezentujących różne branże.

Nagrania z webinarów i wystąpień

ALICE
– autonomiczne planowanie, harmonogramowanie i sterowanie produkcją z wykorzystaniem AI

POZNAJ ALICE!

Konferencja “Praktyczne Aspekty Zarządzania Produkcją”, zorganizowana przez Production Manager już za nami. Jeśli chcesz obejrzeć co mówił nasz prowadzący Radek Majer, to klikaj w obrazek i uzyskaj dostęp do darmowego i pełnego wystąpienia. Poznaj Alice!

JAK PRZYGOTOWAĆ FIRMĘ DO WPROWADZENIA PLANOWANIA PRODUKCJI?

Obejrzyj koniecznie nasz merytoryczny webinar, który poprowadził Radosław Majer. Opowiedział w jaki sposób przygotować firmę do wdrożenia planowania produkcji. Jakich pułapek się wystrzegać, na co zwrócić szczególną uwagę i w jaki sposób zrobić to efektywnie, dobrze i co najważniejsze skutecznie. Obejrzyj materiał i wprowadzaj planowanie produkcji!

HALO!!! GDZIE JEST MOJE ZAMÓWIENIE?

Wiecie, że organizacja produkująca to „bardzo złożony organizm”. Każda pomyłka, czy opóźnienie wiąże się z niedotrzymaniem terminów, powoduje zwiększenie kosztów czy przestoje. A przecież każda produkcja dąży do zmniejszenia kosztów produkcji, terminowości i krótkiego czasu dostawy wyrobu do klienta. Firmy muszą elastycznie reagować na wymagania rynku i konkretnego klienta. Dlatego prawidłowy przepływ informacji na wszystkich poziomach jest kluczowym elementem prawidłowego funkcjonowania nowoczesnego organizacji. Obejrzyj materiał i od razu zastosuj rozwiązanie!

ZARZĄDZASZ PRODUKCJĄ CZY ZAKŁADEM PRODUKCYJNYM? – 5 RÓŻNIC, KTÓRE ZMIENIĄ TWOJE PODEJŚCIE I ZACZNĄ GENEROWAĆ ZYSK

O tym jak zarządzać produkcją, aby była solidną podstawą dla zakładu produkcyjnego opowiadają Ewa Król i Tomasz Król z Instytut Doskonalenia Produkcji oraz Bartłomiej Lux z CFI Systemy Informatyczne sp z o.o. Same konkrety, realne case’y, odpowiedzi na pytania widzów! Obejrzyj już teraz i wznieś swoją produkcję na wyższy poziom!

Wystąpienia

PLANISTA CZY WIRTUALNY PLANISTA? – VENDO.ERP na Lean Camp

VENDO.ERP z Wirtualnym Planistą na konferencji w Toruniu!

VENDO.ERP na konferencji “Inteligentna fabryka XXI wieku” 

“Nasze VENDO.ERP” – nowinki wprost do Twojej skrzynki

BĄDŹ NA BIEŻĄCO I ZAPISZ SIĘ NA “NASZE VENDO.ERP”

Regularnie raz w miesiącu na swoją skrzynkę będziesz otrzymywać od nas nowinki technologiczne, materiały merytoryczne, materiały video, informacje o VENDO.ERP, VENDO.365 (system z chmury dedykowany firmom handlowym i e-commerce) i wiele, wiele innych.

Obiecujemy, że nie będziemy “spamować”.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.