https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

Dotacje UE

tagi:

planowanie produkcji produkcja system ERP VENDO.ERP zarządzanie produkcją

opublikowano:

02.08.2018 r.

ue

Czy wiesz, że przedsiębiorcy to najliczniejsza grupa beneficjentów funduszy unijnych w latach 2014-2020?
Zastanów się, czy planowane przez Ciebie inwestycje nie mogą być sfinansowane z tych właśnie środków. Sprawdź jakie projekty mają szansę na dofinansowanie. Zobacz, które z nich dotyczą Twojego regionu.


Dla kogo dotacje?

  • Średnie przedsiębiorstwo – zatrudnia mniej niż 250 pracowników, roczny obrót do 50 mln euro, całkowity bilans roczny do 43 mln,
  • Małe przedsiębiorstwo – zatrudnia mniej niż 50 pracowników, roczny obrót do 10 mln euro, całkowity bilans roczny do 10 mln euro,
  • Mikro przedsiębiorstwo – zatrudnia mniej niż 10 pracowników, roczny obrót do 2 mln euro, całkowity bilans roczny do 2 mln euro.

Na co dofinansowanie?

Regionalne Programy Operacyjne umożliwiają pozyskanie dofinansowania między innymi na zakup technologii informatycznych, w tym zakup i implementację rozwiązań ERP wraz z infrastrukturą sprzętową. Na wsparcie mogą liczyć przede wszystkim projekty dotyczące wprowadzenia nowych innowacyjnych produktów i usług. Dotowane będą także prace badawcze i wdrożenie ich wyników oraz działania ukierunkowane na ekspansję międzynarodową firm.

Jak napisać wniosek o dofinansowanie?

Kompletowanie dokumentów i napisanie wniosku to najczęstsze przyczyny, z powodu których przedsiębiorstwa rezygnują z ubiegania się o dotacje.

interlogic

Dobrym i często stosowanym rozwiązaniem jest skorzystania z pomocy fachowców. Naszym klientom proponujemy pomoc firmy INTERLOGIC  (http://interlogic.pl ). W ramach współpracy z INTERLOGIC nasi klienci liczyć mogą nie tylko na wstępną weryfikację ich kandydatury i ocenę realnych szans na uzyskanie dotacji, ale także na specjalistyczną pomoc w napisaniu wniosku o dofinansowanie.

Jak zacząć?

Skontaktuj się ze swoim opiekunem lub napisz maila na adres biuro@cfi.pl.
Przedstaw swoje plany inwestycyjne.
Wyraź zgodę na weryfikację.

O terminach uruchamiania kolejnych programów regionalnych i warunkach przystąpienia do nich informować będziemy w najbliższych aktualnościach. Szczegółowe informacje dotyczące wszystkich funduszy unijnych  dostępne są na stronie  www.funduszeeuropejskie.gov.pl