Qlik® Sense 

Aplikacja nowej generacji do samodzielnej wizualizacji danych i zależności pomiędzy nimi.

Qlik® Sense umożliwia…

…łatwe tworzenie pełnego zakresu elastycznych, interaktywnych wizualizacji, które wspomagają intuicyjne odkrywanie i eksplorację wszystkich danych sprzedażowych.

 

Ale też:

 • łatwe tworzenie pełnego zakresu elastycznych, interaktywnych wizualizacji, które wspomagają intuicyjne odkrywanie i eksplorację danych,
 • Indeksowanie powiązanych danych umożliwia analizowanie powiązań danych pochodzących z różnych źródeł, które w przypadku podejścia hierarchicznego lub opartego na zapytaniach pozostałyby ukryte,
 • szybszy wgląd w dane podczas intuicyjnej eksploracji, wspiera inteligentne wyszukiwanie i wizualizacje, pomaga zwiększyć wiedzę dzięki narracji danych i mobilności, a ponadto dzięki swoim funkcjonalnościom, umożliwia lepsze zarządzanie przedsiębiorstwem na światowym poziomie.

 

Qlik-Sense_Vertical-Typemark-TM-640×426Samoobsługa w aplikacji została podniesiona na całkowicie nowy poziom skuteczności i elastyczności, przez co przedsiębiorstwa są lepiej poinformowane i dzięki temu mogą znacznie szybciej działać i reagować.

W Qlik® Sense Ty też jesteś analitykiem

Celem aplikacji Qlik® Sense jest promowanie wykorzystania ludzkiej intuicji we wszystkich aspektach interfejsu użytkownika.

Przewagi Qlik® Sense:

 • nowatorskie funkcje wizualizacji za pomocą inteligentnego, zoptymalizowanego klienta, który jest zgodny ze standardem HTML5 umożliwiającym szybkie eksplorowanie informacji i tworzenie krytycznych analiz,
 • zadawanie pytań, korzystając z prostych i naturalnych interakcji, wyboru elementów i wyszukiwania, bez żadnych ograniczeń i utrudnień,
 • wyszukiwanie na poziomie globalnym umożliwia użytkownikom przeszukiwanie całego zestawu danych za pomocą słów kluczowych w celu uzyskania analiz i powiązań,
 • inteligentne i interaktywne wizualizacje oraz innowacyjne techniki uzyskiwania informacji na podstawie danych ,
 • umożliwia użytkownikom stosowanie własnych sposobów odkrywania danych i luk w źródłach danych, które można łatwo przeoczyć,
 • raportowanie za pomocą mechanizmu „push-up” – bez konieczności łączenia obiektów lub tworzenia złożonych zapytań w języku SQL,
 • możliwość szybkiego ładowania i łączenia własnych danych z kilku źródeł, bez konieczności tworzenia skomplikowanych skryptów.

Qlik® Sense to zupełnie nowe spojrzenie na sprzedaż.

Możliwości

Pełna funkcjonalność Qlik® Sense jest dostępna w każdym miejscu, dlatego użytkownicy mogą nie tylko analizować informacje, ale też tworzyć wizualizacje bezpośrednio na urządzeniach mobilnych.

strzałki

Współpraca i lepsze decyzje

Grupy i zespoły mogą z łatwością współpracować w aplikacji Qlik® Sense, aby podejmować lepsze decyzje. Scentralizowane repozytorium informacji udostępnia strumienie treści dotyczące różnych dziedzin lub dla różnych grup roboczych, co przyspiesza odkrywanie istotnych informacji lub udostępnianie ważnych analiz innym użytkownikom.

prez

Szybka prezentacja

Interaktywna funkcja narracji danych, pozwala użytkownikom na prezentację swoich historii z bezpośrednim i kontekstowym dostępem do analizy i daje im natychmiastowe odpowiedzi na zadane podczas dyskusji pytania.

calc

Pełna dostępność i komfort

Qlik ® Sense to mobilna aplikacja dla urządzeń przenośnych. Użytkownicy mogą korzystać ze wszystkich funkcji na dowolnym urządzeniu podczas odkrywania, analizy, tworzenia i współpracy. Ujednolicony, obsługiwany za pomocą gestów klient zgodny ze standardem HTML5 zapewnia intuicyjną obsługę, a zoptymalizowany interfejs inteligentnie dostosowuje się do wizualizacji, danych oraz funkcji, by zapewnić maksymalny komfort.

dekretacja

Elastyczność

Qlik® Sense odkrywa dane bez utraty kontroli nad bezpieczeństwem i skalowaniem procesów.

mężczyzna i strzałki ikona

Pełne dostosowanie

Dostosujesz Qlik® Sense do swoich potrzeb biznesowych dzięki pełnemu zestawowi otwartych i standardowych interfejsów API do tworzenia rozbudowanych aplikacji analitycznych, osadzania wizualizacji w dostępnych rozwiązaniach i rozszerzania funkcjonalności aplikacji Qlik® Sense o nowe typy wizualizacji i obiektów.

info

Zaawansowana integracja i optymalizacja

Umożliwiając organizacjom optymalizację, przekształcanie i unifikację kilku różnych źródeł danych bez konieczności korzystania z narzędzi zewnętrznych lub repozytoriów danych.

users

Centralne zarządzanie

Qlik Management Console (QMC) stanowi centralny punkt zarządzania i monitorowania wszystkich obszarów aspektów Qlik® Sense. Scentralizowany, oparty na elastycznych zasadach model zabezpieczeń zapewnia niestandardowe i zaawansowane zabezpieczenia, a kontrolowane i scentralizowane biblioteki zapewniają spójność i dokładność danych oraz analiz w całej organizacji.

calc

Skalowalność

Qlik ® Sense zapewnia skalowalność w celu obsługi wielu użytkowników jednocześnie i korzystania z dużych zestawów danych dzięki wiodącej w branży wydajności i szybkości obliczeń.

[kliknij na obrazek, żeby powiększyć]

Korzyści

 • Zbieranie wszystkich ważnych danych z różnych źródeł w jednej aplikacji
 • Odkrywanie powiązań pomiędzy danymi
 • Możliwość wspólnego podejmowania decyzji i prowadzenia bezpiecznej współpracy w czasie rzeczywistym
 • Wizualizacja danych w zrozumiały i nowoczesny sposób
 • Wyszukiwanie w obrębie wszystkich danych – bezpośrednio i pośrednio
 • Wykorzystanie dynamicznych aplikacji, pulpitów i analiz
 • Dostęp, analiza i pobieranie danych z urządzeń przenośnych
 • Bardzo szybki moduł prezentacyjny
 • Bardzo szybka instalacja i powiązanie z danymi „zaciąganymi” z VENDO.ERP®
 • Szybkie odnajdywanie potrzebnych tabel
 • Raportowanie za pomocą mechanizmu „push-up”
 • Łatwe tworzenie predefiniowych kontrolek i wykresów
 • Możliwość korzystania z chmury (cloud)

BIZNES „PORUSZA SIĘ” SZYBKO, PORUSZAJ SIĘ JESZCZE SZYBCIEJ!

Zadzwoń lub napisz a my skontaktujemy się z Tobą 👇

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.