https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/
Ikona
Ikona Strefa klienta
Ikona Umów prezentację

Jak wybrać odpowiedni system ERP do swojej organizacji?

tagi:

ERP oprogramowanie dla produkcji produkcja system dla produkcji system ERP VENDO.ERP

opublikowano:

08.03.2020 r.

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][vc_column_text]W czasach przemysłu 4.0 trudno wyobrazić sobie sprawnie działające przedsiębiorstwo produkcyjne bez zautomatyzowanych procesów i wsparcia dedykowanych programów do zarządzania produkcjąsystem ERP. Trendy rynkowe oraz nasilająca się konkurencja a także rosnąca presja czasu, poprawy jakości i obniżania kosztów, automatyzacja, wyeliminowanie błędów wymuszają na firmach nieustanne zmiany i optymalizacje wszystkich obszarów jej działania.

Jak znaleźć ten właściwy system ERP dedykowany Twojej organizacji w tym „gąszczu” wszystkich ofert dostawców dostępnych na rynku?

Na co trzeba zwrócić uwagę wybierając program wspierający zarządzanie produkcją w swojej organizacji?

Odpowiedz na poniższe pytania:

 • Zaczynasz „gubić się” w papierach?
 • Nie panujesz nad zamówieniami?
 • Nie wiesz na kiedy możesz dostarczyć towar do Klienta?
 • Zwiększasz zatrudnienie a zyski są na tym samym poziomie?
 • Nie ma danych, a może masz, ale po czasie i sam nie wiesz czy są aktualne?
 • Powielasz informacje?
 • Nie masz wiedzy aby podjąć właściwe decyzje biznesowe?
 • Masz problemy z płatnościami?
 • Wprowadzasz te same dane do kilku systemów?
 • Tracisz mnóstwo czasu na to, żeby dowiedzieć się na jakim etapie jest zamówienie klienta?
 • Czy wiesz na czym zarabiasz?
 • Na jakiej grupie towarowej, produkcie, kliencie?

Jeśli na większość pytań odpowiedziałaś/eś „TAK”, to powinnaś/powinieneś zacząć poważanie myśleć o wdrożeniu systemu ERP. A jeśli już go masz, to pomyśl o zmianie na inny, bardziej przydatny dla Twojej organizacji.

No dobrze! Łatwo się mówi – czas na zmianę systemu ERP, ale… no właśnie, zawsze jest jakieś „ale”.

 • Ale jak wybrać ten najbardziej odpowiedni dla mnie?
 • Ale jak znaleźć odpowiedniego dostawcę? Przecież jest ich tak wielu na rynku.
 • Ale jak się przygotować do procesu wyboru?
 • Ale jak rozmawiać z dostawcami?
 • Ale na co zwrócić uwagę, żeby rzeczywiście system był dla mojej organizacji?
 • Ale…..

Takich pytań jest bardzo wiele i każdy chciałby znać na nie jednoznaczne odpowiedzi.

Dlatego pobierz ten ekspresowy przewodnik, w którym krok po kroku podpowiadamy jak się przygotować do wyboru odpowiedniego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem i na co zwrócić szczególną uwagę. A na końcu dajemy prostą, ale bardzo skuteczną radę.

Wybieramy system ERP!

Firmy, które nie chcą pozostać w tyle za swoimi konkurentami, muszą się nieustannie zmieniać i dostosowywać do otoczenia. Jeśli zadowolą się małą stabilizacją, będą przegrywać rywalizację na rynku, który dzisiaj bardzo dynamicznie się rozwija a cyfrowa rewolucja trwa. Żeby dołączyć do grona liderów w swoich branżach, przedsiębiorstwa powinny postawić
na optymalizację modelu zarządczego i stosowanych rozwiązań IT.

Jednym z kluczowych czynników warunkujących konkurencyjność firmy na rynku
oraz efektywność jej działania jest wybór optymalnych modeli: biznesowego, organizacyjnego
i zarządczego oraz wdrożenie odpowiedniego narzędzia klasy ERP, które już dzisiaj musi być dostosowane do specyfiki organizacji.

System klasy ERP to narzędzie do zarządzania wzrostem firmy. Jako podstawa działalności operacyjnej przedsiębiorstwa, ERP powinien pozwalać na elastyczne dopasowanie do otoczenia, jednocześnie nie ograniczając potencjału rozwoju.

Wybrany system ERP powinien być również Twoją przewagą konkurencyjną.

Zmiana…

Zmiana czy wdrożenie systemu ERP nie jest proste, biorąc pod uwagę, że na rynku jest wielu dostawców i dobór odpowiedniego to nie lada wyzwanie.

Dodatkowo jest to ZMIANA w organizacji, którą trzeba umieć zarządzić w taki sposób, żeby nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu organizacji, ale też, a nawet przede wszystkim należy zadbać o pełną akceptację tej decyzji przez pracowników, bo przecież system ten jest właśnie dla nich.

Dzięki systemowi ERP będziesz miał pełną kontrolę nad kluczowymi dla Twojej działalności obszarami oraz możliwości sprawnego zarządzania procesami biznesowymi. Oczywiście pod warunkiem, że wybierzesz właściwy system dla swojej organizacji.

Na rynku dostępnych jest dziś bowiem wiele rozwiązań, a kluczowe różnice nie zawsze są od razu uchwytne. Musisz pamiętać, że przy wyborze systemu ERP napotkasz wiele pułapek.

Jak zatem wybrać odpowiedniego dostawcę systemu ERP?

Przewodnik_wyboru_systemu_ERP

 

Jak zapanować nad takim procesem wyboru systemu ERP dla Twojej organizacji?

W tym ekspresowym przewodniku znajdziesz 24 konkretne kroki, które jeśli je zastosujesz pomogą Ci w wyborze tego najlepszego, na lata systemu ERP!

Pobierz „Ekspresowy poradnik wyboru systemu ERP – 24 sprawdzone rady”

W tym ekspresowym przewodniku dajemy Ci 24 sprawdzone rady, na które należy zwrócić szczególną uwagę podczas procesu wyboru systemu ERP. Zaprezentowane zestawienie są zebranym zbiorem naszego doświadczenia, swoistym drogowskazem jak przejść przez bardzo trudny, pierwszy etap – etap wyboru bardzo ważnego narzędzia do zarządzania całym przedsiębiorstwem – systemu ERP dla Twojego przedsiębiorstwa.

Zaznaczamy, że możesz wspólnie z zespołem wdrożeniowym/opiniującym uzupełnić ją według Twojego uznania o dodatkowe punkty, bo my nie znamy Ciebie, Twoich potrzeb czy Twoich problemów.

Jako dostawca systemu do zarządzania przedsiębiorstwem, systemu ERP – VENDO.ERP zawsze pytamy o potrzeby, dajemy te wszystkie informacje nawet jeśli potencjalny klient nie zapyta. Nasz produkt jest zawsze dedykowany pod Twoją organizację, nigdy odwrotnie!

 

SPRAWDŹ MOŻLIWOŚCI VENDO.ERP I PRZEKONAJ SIĘ CZY JEST DLA CIEBIE!

 

 

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]