VENDO.ERP®

Nowoczesne, innowacyjne rozwiązanie, pozwalające zarządzać firmą w sposób kompleksowy. Skutecznie wspiera ewidencję i planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Optymalizuje realizowane w nim procesy i pozwala na bardziej efektywne zarządzanie informacją. Automatyzuje poszczególne czynności i ułatwia bieżącą kontrolę realizowanych zadań. Przyczynia się do poprawy efektywności realizowanych działań, optymalizacji wydatków i obniżenia kosztów, a w efekcie do wzrostu wydajności. Dostarcza informacji niezbędnych do podejmowania kluczowych dla przedsiębiorstwa decyzji.

VENDO.ERP®

 

 • Jeden system dla wszystkich obszarów
 • Pomocny w codziennej pracę
 • Dopasowany do organizacji
 • Łatwy w użytkowaniu
 • Niezawodny i wydajny
 • Elastyczny – możliwość rozbudowania funkcjonalności
 • Zintegrowany

Korzyści naszych klientów

 • Zwiększona skuteczność działań sprzedażowych, handlowych, produkcyjnych, logistycznych
 • Sprawny obieg informacji
 • Zautomatyzowane procesów w organizacji
 • Zwiększona efektywności pracy
 • Podniesiona jakość produkcji
 • Zoptymalizowane procesy biznesowe i koszty
 • Terminowa realizacja zadań
 • Skrócony czas realizacji zadań i zamówień
 • Szybki zwrot z inwestycji
 • Kontrola kosztów w organizacji
 • Zgodny z obowiązującymi przepisami
 • Dostosowany do specyfiki działania
 • Moduł notyfikacji, dzięki czemu nie zapomnisz o niczym
 • Dane chronione i bezpieczne, dzięki rozbudowanemu systemu uprawnień a połączenie z systemem szyfrowane protokołem SSL
 • Jednolity Plik Kontrolny (JPK), e-sprawozdania finansowowe oraz inne obszary związane z cyfryzacją podatków
 • Automatyczne tworzenie kopii zapasowych
 • Zintegrowany z platformami sprzedażowymi
 • Wydajny i elastyczny
 • Codziennie sprawdzany przez ponad 500 firm i blisko 10 000 użytkowników

Klienci

Nasi Klienci to głównie średnie i duże przedsiębiorstwa z obszaru produkcji, dystrybucji, handlu, usług i innych. To lokalni liderzy swoich branż szukający nowoczesnego rozwiązania, które umożliwiło im wzrost efektywności działania i pozwoliło na osiągnięcie jeszcze większej przewagi konkurencyjnej.

Od 18 lat zajmujemy się wdrażaniem systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem – systemem klasy ERP.

Potrzeby i wymagania naszych Klientów, zmienne w czasie i często specyficzne wpływają na nasz system VENDO.ERP®, a ich zdanie i opinie, zwłaszcza te wyrażane w postaci referencji, są dla nas szczególnie ważne.

Zarządzanie we
wszystkich obszarach w organizacji

Co to jest system ERP?

System ERP to system informatyczny, które służący do zarządzania firmą. Nazwa ERP to skrót pochodzący od angielskich słów Enterprise Resource Planning, co dokładnie oznacza Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa. Tego typu system swoje zastosowanie znajduje zwłaszcza w dużych i średnich przedsiębiorstwach, ponieważ umożliwia zarządzanie firmą w sposób kompleksowy.

System informatyczny ERP znacznie ułatwia też gromadzenie danych, a także wykonywanie operacji na danych, które zostały już zgromadzone. Z jego pomocą można w prosty, przynoszący korzyści sposób zarządzać finansami, logistyką, sprzedażą, produkcją ale również zasobami ludzkimi i obsługą klienta.

Po co system ERP?

Wiele firm zastanawia się nad wdrożeniem systemu ERP w swojej organizacji. Jednak mnogość różnych informacji w tym temacie często sprawia, że ostatecznie się na niego nie decydują.

Po co i komu przyda się system ERP? Sprawdźmy!

Czy od dłuższego czasu gubisz się w papierach i nie panujesz nad zamówieniami? To powinno zasygnalizować Ci, że potrzebujesz pomocy. Odpowiednio dopasowany do potrzeb biznesowych Twojej organizacji system ERP pozwoli Ci kontrolować wszystkie procesy w Twojej organizacji, a także gromadzić niezbędne dane w jednym miejscu. Co więcej, z zebranych wyników przy pomocy oprogramowania sporządzisz zawsze aktualne raporty i zaplanujesz dalsze działania biznesowe.

Taki system będzie przydatny również, gdy każdego dnia tracisz dużo czasu na wprowadzanie tych samych danych oraz sprawdzanie na jakim etapie są zamówienia dla Twoich klientów. Dzięki niemu dowiesz się na czym rzeczywiście zarabiasz, a także dlaczego pomimo większego zatrudnienia Twoje zyski się nie zmieniają i pozostają na tym samym poziomie. Na podstawie zgromadzonych danych z różnych działów w Twojej organizacji wyciągniesz wnioski i szybko wprowadzisz niezbędne zmiany.

Gdzie się sprawdzi system ERP?

Chcąc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy oferujemy elastyczny system ERP – VENDO.ERP®, który można wdrożyć niezależnie od charakteru i skali działalności. Jego zastosowanie umożliwia pełną kontrolę procesu produkcyjnego, jego automatyzację, a także bardziej efektywne zarządzanie.

Gdzie się sprawdzi?

Ze względu na to, że jest to rozwiązanie wspierające zarządzanie całym przedsiębiorstwem to VENDO.ERP® dedykowany jest różnym branżom. Zwłaszcza tym, które mają specyficzne wymagania i potrzeby, wychodzące poza klasyczne rozwiązania. Obecnie z tego typu rozwiązania korzystają osoby zatrudnione w działach produkcji, sprzedaży, magazynu, ale również w marketingu, finansach i księgowości. Zasięg osób, które korzystają z tego rozwiązania jest coraz większy, ponieważ jego zastosowanie niesie ze sobą wiele zalet – organizacyjnych, strategicznych i oczywiście finansowych. System ten pozwoli Ci osiągnąć cele biznesowe, a także rozwijać przedsiębiorstwo w taki sposób, aby zyskać przewagę konkurencyjną nad innymi firmami z branży.

Jak wybrać swój system ERP?

Jeśli chcesz być na bieżąco i uzyskać przewagę nad konkurencją, to konieczne jest wdrożenie odpowiedniego systemu ERP, z pomocą którego uzyskasz pełną kontrolę nad najważniejszymi obszarami swojej działalności.

Jak wybrać?

  1. Zwróć uwagę na swoje wymagania i potrzeby: zrób listę celów biznesowych, które chcesz osiągnąć, a następnie przekaż ją do różnych dostawców (wybierz kilku potencjalnych, nigdy nie zgłaszaj się tylko do jednego).
  2. Idź na spotkanie: nie tylko z dostawcą, ale również z kierownikiem projektu, który będzie zajmował się jego wdrożeniem. Takie spotkanie ułatwi Ci podjęcie decyzji odnośnie współpracy.
  3. Sprawdź licencję i serwis: zanim zdecydujesz się na zakup, zorientuj się co kupujesz, dowiedz się jak w razie potrzeby będzie wyglądało usunięcie błędu i jak długi jest czas reakcji.
  4. Poproś o przykłady: możesz przekazać dostawcom swoje dane, na podstawie których stworzą oni prezentację. Warto też szczegółowo zaznaczyć jakie procesy chcesz zobaczyć, a później dowiedzieć się jak przez nie przejść.

To tylko kilka wskazówek, które mogą być bardzo pomocne. Najważniejsze jest, żeby przy wyborze systemu ERP zwrócić uwagę na najdrobniejsze szczegóły, zyskać odpowiedzi na swoje pytania, a także zasięgnąć porady profesjonalistów.

Pobierz „Ekspresowy poradnik wyboru systemu ERP – 24 sprawdzone rady”

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.