https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

VENDO.ERP – webinaria online

tagi:

ERP planowanie produkcji produkcja system ERP VENDO.ERP zarządzanie produkcją

opublikowano:

03.08.2018 r.

Dobry system ERP to taki, który elastycznie reaguje na zmieniające się warunki zewnętrzne i wewnętrzne, podąża za trendami i zmienia się w czasie. Zmienność ta, w większości przypadków uzasadniona zmieniającymi się przepisami prawa, przez użytkowników systemu postrzegana jest jako „zło konieczne”.

Jak przełamać powszechnie panującą obawę przed tym co nowe?

Dobrym sposobem jest edukacja i stopniowe przyzwyczajanie do zmiany. Pokazanie „nowego” w pełnym świetle, możliwość poznania go i oswojenia się z nim pozwala na przełamanie początkowego oporu. W przypadku systemów ERP proces edukacji odgrywa szczególnie istotna rolę. Nie tylko na etapie uruchamiania systemu ale przez cały czas jego użytkowania.

biurko-z-laptopem-kubek-kawy-i-kalendarz_1112-145

Jedną ze skuteczniejszych metod komunikacji i sposobem na dostarczenie wiedzy są webinaria.

Realizowane przez nas cyklicznie spotkania online są dla naszych klientów okazją do poznania nowych, nieznanych im funkcjonalności systemu. Spotkania są bezpłatne a samo uczestnictwo, w porównaniu z formą tradycyjną,  jest mniej wymagające i angażujące czasowo, przez co wydarzenia cieszą się większym zainteresowaniem.  Uczestnictwo w spotkaniu to możliwość poznania nowego zagadnienia, rozwinięcia dotychczasowych umiejętności, poszerzenia wiedzy, okazja do zadania nurtujących pytań, poznania opinii innych uczestników, wymiana doświadczeń.

Tych z Państwa, którzy nie uczestniczyli jeszcze w naszych spotkaniach serdecznie zapraszam do udziału. Minione webinaria dostępne są dla Państwa w formie nagrań. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z opiekunem, lub na adres ogólny kontakt@cfi.pl.

Informacje o terminie i temacie kolejnego spotkania już niedługo znajdą Państwo w aktualnościach oraz na swoich skrzynkach pocztowych.