https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

VENDO.ERP® – opinie. Zobacz, co o oprogramowaniu mówią użytkownicy systemu

tagi:

opublikowano:

08.10.2018 r.

„Najlepszym dowodem na to, jak działa VENDO.ERP® jestem ja sam.”

Tak mówi o sobie Tomasz Gargaś, dyrektor zarządzający w firmie SARIV .

Co to oznacza? Odpowiedź w materiale filmowym. 

System ERP – przeczytaj kolejne opinie

„W 2017 roku wdrożyliśmy system VENDO.ERP®, czyli oprogramowanie, które jeszcze skuteczniej pomaga spełniać oczekiwania klientów firmy. Program ERP marki VENDO pomaga nam w optymalizacji i kontroli kosztów, usprawnia obsługę faktur i płatności. Nasi pracownicy doceniają oszczędność czasu dzięki automatycznemu przesyłowi informacji. Otwieramy się na potrzeby klienta – począwszy od pierwszego zapytania, poprzez realizację zamówień, również po zakończonych transakcjach. Dzięki VENDO.ERP® i automatyzacji procesów mamy mnóstwo czasów na inne czynności, na przykład na obsługę klienta. Zależy nam na budowaniu z klientami długotrwałych relacji.

Bardzo duży nacisk firma Wutkowski kładzie na jakość usług – poprzez szkolenie pracowników, kontrolę jakości oraz ciągłe doskonalenie i usprawnianie procesów. Każdy pracownik produkcyjny doskonale wie, jak stworzyć produkt najwyższej jakości zgodnie z oczekiwaniami klienta.

System VENDO.ERP® towarzyszy nam na każdym etapie produkcji, od przyjęcia zamówienia, poprzez planowanie, opracowanie technologii, produkcje, kontrolę jakości, zarządzanie magazynem oraz wysyłkę do finalnego odbiorcy.”

Partycja Fischer
Kierownik ds. jakości i doskonalenia procesu produkcji w firmie Wutkowski®

———————

„Najważniejszą wartością, jakie wniosło VENDO.ERP® do procesu produkcyjnego była odpowiedź na pytanie, czy firma dysponuje wystarczającą ilością komponentów i materiałów gotowych, żeby zrealizować napływające zamówienia na poszczególne produkty.

Ponadto, dzięki systemowi ERP wyniki pomiaru czasu zostały realnie uwzględnione w planowaniu procesu produkcyjnego, co przełożyło się na szybki wzrost wydajności o około 30% – od momentu wdrożenia oprogramowania do dzisiaj. Warto dodać, że opracowanie zamówień automatycznie zaczytanych do systemu VENDO.ERP® trwa nie dużej niż godzinę tygodniowo. Dzięki zrealizowanemu wdrożeniu całkowicie zostało także wyeliminowane ryzyko popełnienia błędu oraz maksymalnie skrócony został czas – od spisania zamówienia w punkcie sprzedaży, do pojawienia się zapotrzebowania na towar w dziale planowania produkcji w firmie CYPRYS.”

Paweł Cudzich
Prezes Zarządu firmy CYPRYS

———————

„VENDO.ERP® powoduje, że wiele procesów dzieje się automatycznie, a informacja o wykonanych czynnościach jest dostępna w różnych działach. Dzięki temu w każdym momencie wiemy, na jakim etapie produkcji jest detal z danego zamówienia. VENDO.ERP® jest u nas od 2005 roku i jest zaangażowane w ponad 80 procesów w naszej firmie. Co ciekawe, przy całej złożoności struktury systemu, oraz ogromu funkcji, które VENDO.ERP® zapewnia, jest to program intuicyjny i prosty.”

Adam Cieślak
Specjalista ds. sprzedaży hurtowej w firmie Kratki.pl