https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

VENDO.ERP na Smart Factory World

tagi:

opublikowano:

09.08.2023 r.

Smart Factory World: Odrodzenie Strategii – Synergia Strategii, Kultury i Innowacji w Erze Przemysłu 4.0 (27-28 września 2023, HASTON CITY HOTEL, Wrocław

VENDO.ERP na Smart Factory World

Smart Factory Word

Zapraszamy na dwudniową konferencję Smart Factory Word, która odbędzie się w dniach 27-28 września 2023 roku w Wrocławiu. Wydarzenie to skupia się na temacie harmonijnego połączenia strategii, kultury i innowacji w dynamicznym środowisku Przemysłu 4.0. Ponad 30 prelegentów podzieli się wiedzą i praktycznym doświadczeniem, pomagając zrozumieć, jak zintegrować różnorodne aspekty w celu osiągnięcia sukcesu w nowym porządku gospodarczym.

Cassandra: wsparcie Przemysłu 4.0

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do wysłuchania prelekcji naszego eksperta, Bartłomieja Lux pt.: Cassandra: wsparcie Przemysłu 4.0 za pomocą predykcyjnych rozwiązań dla bezpieczeństwa i efektywności produkcji”. Podczas prelekcji uczestnicy odkryją, jak nowoczesne rozwiązania predykcyjne, mogą skutecznie wesprzeć Przemysł 4.0. Będzie to doskonała okazja, by zgłębić temat wykorzystania nowych technologii w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz podniesienia efektywności produkcji w erze cyfrowej transformacji.

Wydarzenie skierowane jest dla pracowników, decydentów oraz menedżerów produkcji i sektora przemysłu.

Zapraszamy! Rejestracja na stronie organizatora