VENDO.ERP już 30 lipca przeprowadzi kolejny merytoryczny, bezpłatny webinar on-line!

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar on-line „Jak przygotować firmę do wprowadzenia planowania produkcji? wySTARTuj swoją produkcję!”, które poprowadzi Radosław Majer, Sales Executive Director z firmy CFI Systemy Informatyczne.

 

 

Aby móc w pełni cieszyć się wakacyjnym urlopem musicie być pewni, że Wasza produkcja jest zaplanowana w sposób optymalny.

Już 30 lipca o godz. 10:00 zapraszamy Państwa na nasz merytoryczny webinar, na którym Radek Majer opowie w jaki sposób przygotować firmę do wdrożenia planowania produkcji. Opowie:

  • jakich pułapek się wystrzegać,
  • na co zwrócić szczególną uwagę,
  • i w jaki sposób zrobić to efektywnie, dobrze i co najważniejsze skutecznie.

W ciągu 40 minut otrzymasz konkretną checklistę do zastosowania od razu!

To będzie wydarzenie w 100% merytoryczne!

 

PATRONATY

Bezpłatny webinar odbędzie się 30 lipca 2019 r (wtorek), o godzinie 10:00.

 

Nie czekaj i już dzisiaj zapisz się na nasze wydarzenie! Możesz tylko skorzystać. Zapraszamy!

 -> BEZPŁATNA REJESTRACJA <-

Widzimy się 30 lipca!

Dla uczestników przewidzieliśmy niespodziankę!

 

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.