Wirtualny planista w Toruniu!

TORUNWspólnie z Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu i Miastem Toruń zapraszamy do udziału w konferencji Robotyzacja i sztuczna inteligencja – czy mnie na to stać?”. Bartłomiej Lux opowie i pokaże na konkretnym przykładzie jak można wykorzystać sztuczną inteligencję #AI w planowaniu produkcji i co można dzięki temu osiągnąć.

W imieniu swoim i organizatora serdecznie zapraszamy!

Agenda konferencji -> https://bit.ly/2JSrqaE
Zgłoszenia -> kontakt@torun.direct

 

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

 

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.