ROBOTYZACJA I SZTUCZNA INTELIGENCJA. CZY MNIE NA TO STAĆ?

Centrum Wsparcia Biznesu w Toruniu i Miasto Toruń zorganizowały konferencję poświęconą wykorzystaniu robotyki i sztucznej inteligencji.

Prezentowały się największe koncerny międzynarodowe, ale też polskie firmy tak jak CFI Systemy Informatyczne ze swoim rozwiązaniem „wirtualnym planistą”, czyli wykorzystaniu sztucznej inteligencji #AI w planowaniu produkcji i co można dzięki temu osiągnąć.

VENDO.ERP reprezentowane było przez Radosława Majera.
Co mówił? Co i jak pokazywał podczas swojego wystąpienia?
Sami zobaczcie!
Zapraszamy do retransmisji wystąpienia Radka!

wirtualny planista

 


Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!
IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB
 

 

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.