RAPORT_BPC_2019VENDO.ERP w raporcie rekomendacyjnym BPC Group!

Nasz polski systemy do zarządzania całym przedsiębiorstwem VENDO.ERP znalazł się w najnowszym raporcie ERP BPC Group „ERP – Systemy IT w Polsce”.

Firma CFI Systemy Informatyczne sp z o.o. znalazła się wśród największych polskich i zagranicznych firm dostarczających systemy ERP.

Nas tam przecież nie mogło zabraknąć!

 

 

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

 

 

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.