VENDO.ERP w liczbach po 2020 roku!

 

 

Rok 2020, pomimo pandemicznej sytuacji, był kolejnym udanym rokiem dla firmy CFI Systemy Informatyczne sp z o.o.

Spółka dynamicznie się rozwija od trzech lat – w 2018 roku urosła aż o 87%, w roku 2019 o kolejne 42%, a w 2020 roku aż o 20%.

Ten rozwój tylko potwierdza, że przyjęta przez nas strategia działania na rynku jest właściwa. Co więcej – potwierdza unikalność naszego produktu – VENDO.ERP.

Ten rok będzie trudny, ale też ciekawy – my to wiemy!

 

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.