VENDO.ERP® – inteligentny system ERP.

Jak przewiduje firma TEC, rok 2022 będzie rokiem inteligentnych systemów ERP, które będą wykorzystywały już sztuczną inteligencję i zaawansowane, analityczne raportowanie.

Gartner w swojej analizie przewiduje dodatkowo, że w 2022 r. sztuczna inteligencja (#AI) zostanie zintegrowana z systemami ERP. A analizy predykcyjne i maszynowe uczenie (#ML) wymieniane są jako najbardziej pożądane technologie w systemach ERP, które zapewnią realną przewagę konkurencyjną.
Wielu dostawców systemów do zarządzania przedsiębiorstwami aktualnie pracuje nad tym, żeby takie narzędzia były powszechnie dostępne w ich systemach ERP.
Na rynku są już systemy, które od dłuższego czasu mają takie funkcjonalności dostępne.

Jednym z nich jest właśnie inteligentny system VENDO.ERP®.

VENDO.ERP® to polski ekosystem do zarządzania całą organizacją. Zintegrowany jest z czujnikami #IoT, własnym systemem #MES, własnymi MES-boxami i integracją bezpośrednio z maszynami. Z VENDO.ERP® masz też integrację z różnymi platformami, usługami, oprogramowaniem. Zapewnia w prosty sposób komunikację z bankowością online, platformami e-commerce, podpisem elektronicznym, aplikacjami do automatyzacji marketingu, dedykowanymi portalami do oceny wiarygodności Klienta, spedytorami i kurierami, systemami CAD/CAM oraz wiele innych, dzięki czemu skutecznie skrócisz i zautomatyzujesz swoje procesy biznesowe. Dodatkowo integracja z Qlik Sense umożliwia łatwe tworzenie pełnego zakresu elastycznych, interaktywnych wizualizacji, które wspomagają intuicyjne odkrywanie i eksplorację wszystkich danych sprzedażowych. A dzięki VENDO.Alice, która wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji (AI) i maszynowego uczenia (ML) w harmonogramowaniu i planowaniu produkcją – zarządzasz pracą pracowników, maszyn, zasobów na hali produkcyjnej.
—————————
VENDO.ERP® uzyskał w tegorocznym XXXI konkursie Godło „Teraz Polska”. Jest to jedyny w Polsce system wyróżniony tym prestiżowym Godłem.

VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

Pod koniec grudnia zostały ogłoszone wyniki 22. edycji rankingu „Gazele Biznesu”. Mamy przyjemność poinformować, że już po raz kolejny z

Żyjemy w czasach cyfrowej transformacji, do której stopniowo dołączają się kolejne organizacje wykorzystując nowoczesne technologie do wsparcia procesów wytwarzania, logistyki

Obecna sytuacja epidemiologiczna przyśpieszyła proces cyfryzacji w wielu dziedzinach naszego życia, wiele elementów naszej pracy i nie tylko, wkroczyło w

VENDO.ERP® - system ERP gotowy na Polski Ład 2022 Od 1 stycznia 2022 weszły w życie zmiany programu gospodarczego Polski Ład. SystemSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.