Szanowni Państwo,

Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczestników VENDO.Day – „AI w służbie Twojego biznesu”, która została zaplanowana na 27 marca 2020 roku w Hotelu Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, podjęliśmy decyzję o przełożeniu tego wydarzenia.
VENDO.Day odbędzie się, ale w bezpiecznym dla Państwa i nas organizatorów terminie, o którym na pewno poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem.
Za niedogodności przepraszamy.

vendo_day_nowy_termin

Szanowni Państwo,

W ciągu czterech ostatnich lat zaufanie firm do rozwiązań opartych na AI zwiększyło się o 270 proc, a w ciągu ostatniego roku liczba firm z różnych branż, wdrażających technologie sztucznej inteligencji, wzrosła trzykrotnie*. Właściciele coraz częściej przekonują się, że decyzja w tej sprawie to dla ich przedsiębiorstw być albo nie być. Jeśli sami tego nie zrobią, prędzej czy później po sztuczną inteligencję sięgnie konkurencja. Współczesny biznes nie może obejść się bez technologii. Szczególnie istotna jest ona w przypadku usprawniania procesów w firmach, bo pozwala zaoszczędzić spore pieniądze. Branża wytwórcza już teraz wykorzystuje sztuczną inteligencję i technologie maszynowego uczenia się w celu ograniczenia przestojów sprzętu, wykrywania defektów, poprawy łańcucha dostaw, czy skrócenia czasu produkcyjnego.

Po dogłębnej analizie potrzeb naszych Klientów doszliśmy do wniosku, że jako firma możemy pomóc  zwiększyć ich efektywność działania. Miejscem, które ma taki potencjał to harmonogramowanie, planowanie i sterowanie produkcją. Rozwiązaniem jest ALICE, która wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji i maszynowego uczenia. ALICE przynosi konkretne korzyści biznesowe w organizacji.

  • Jak działa ALICE?
  • Czy może działać z Twoim system ERP?
  • Jakie możesz osiągnąć korzyści z jej zastosowania?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy już wkrótce na „VENDO.Day – AI w służbie Twojego biznesu”.

O nowym terminie poinformujemy Państwa najszybciej jak to będzie możliwe.

agenda2

O nowym terminie już niebawem Państwa poinformujemy!
PATRONATY

Obserwuj nas!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  Miło nam poinformować, że CFI Systemy Informatyczne - VENDO.ERP® otrzymało "Konsumencki Laur Zaufania”! Wyróżnienie to przyznaje się na podstawie rekomendacji konsumentów

  W imieniu organizatora Polski Instytut Rozwoju Biznesu i swoim serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji ONLINE "Przemysł 4.0 - branża

Miło nam poinformować, że CFI Systemy Informatyczne - VENDO.ERP® została "Marką Uznaną na Polskim Rynku" MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU to

Przez wiele lat systemy klasy ERP rozwijały się dość wolno. Producenci skupiali się na rozwoju funkcjonalności oraz na dostarczaniu modułów,Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.