Tym razem nasza Alice dała się poznać ponad 80 uczestnikom na V edycji konferencji „Optymalizacja procesów produkcyjnych” w Warszawie.

Prowadzący Radek Majer z ramienia CFI Systemy Informatyczne sp z o.o., mówił o tym, jak firmy produkcyjne za pomocą sztucznej inteligencji – #AI w planowaniu produkcji mogą wyprzedzić konkurencję i zbudować trwałą przewagę na rynku i przedstawił VENDO.Alice

Dlaczego?

  • To nasz wirtualny planista, który cały czas uczy się na bieżąco Twojej produkcji. Podpowiada najlepsze możliwe rozwiązania dzięki temu produkujesz wydajniej.
  • To realna poprawa efektywności planowania produkcji nawet do kilku %.
  • To skrócenie czasu produkcji, zmniejszenie kosztów i przede wszystkim konkretna i realna pomoc dla Twojego planisty. Alice pracuje w trybie 365/7/24.
  • To optymalizacja harmonogramowania planowania produkcji na dużo wyższym poziomie.
  • To planowanie przy kilku, a nawet kilkunastu parametrach (!) Nasz wirtualny planista bierze pod uwagę kilkanaście lub kilkadziesiąt różnego rodzaju wskaźników, które mogą mieć różne rozkłady liczenia i różne wagi.
  • Każda zmiana na produkcji powoduje natychmiastową reakcję ze strony Alice i proponuje najlepszy z możliwych planów po zmianie harmonogramu.
  • Dzięki uczeniu maszynowemu nasz wirtualny planista bazuje na bieżących i historycznych danych i samodzielnie podejmuje decyzje w zakresie planowania, harmonogramowania, jak i modyfikacji przyjętych planów.
  • Zmienia rolę kadry zarządzającej – nowe obowiązki sprowadzają się do kontrolowania systemu i jego pracy. Zaoszczędzony w ten sposób czas, można wykorzystać na działania usprawniające i zmierzające do optymalizacji realizowanych procesów.

Poznaj Alice! ->https://www.cfi.pl/planowanie-produkcji/vendo-alice/

 

Zobacz flash zdjęciowy z naszego wystąpienia!

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.