https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/
Ikona
Ikona Strefa klienta
Ikona Umów prezentację

VENDO.ERP – Usprawnienia w Vivasanit

tagi:

ERP system ERP systemy ERP VENDO.ERP Vivasanit zarządzanie produkcją zarządzanie przedsiębiorstwem

opublikowano:

14.10.2019 r.

Vivasanit to firma założona w 1994 roku. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, firma Vivasanit jest jednym z liderów w branży wyposażenia łazienek, systemów instalacyjnych oraz techniki grzewczej.

 

Vivasanit działa w branży dystrybucji hurtowej oraz sprzedaży bezpośredniej, armatury łazienkowe i kuchennej, ceramiki łazienkowej, techniki sanitarno-grzewczej oraz płytek ceramicznych.

Newralgicznym działem w Vivasanit jest dział sprzedaży, który każdego dnia realizuje kilkaset zleceń od klientów, przyjmowanych online, telefonicznie i mailowo z ponad 15 tyś pozycji asortymentowych.

Kluczową przewagą w branży, w której działa Vivasanit jest szybkość realizacji zamówienia od klienta. Dzięki nowoczesnemu systemowi VENDO.ERP, zlecenia klientów trafiają do działów sprzedaży, który po akceptacji przekazuje je on-line do komplementacji na magazyn, w którym już nie dochodzi do pomyłek.

Niezawodny obieg dokumentów w VENDO.ERP to podstawa w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Vivasanit dzięki VENDO.ERP ma szybki i łatwy dostęp do kart produktów, listów towarów i stanów magazynowych. Modyfikacje systemu VENDO.ERP są wprowadzane sukcesywnie zawsze w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów Vivasanit.

VENDO.ERP działa w Vivasanit z powodzeniem już 11 lat!

Poznaj możliwości i korzyści jakie możesz zyskać dzięki VENDO.ERP!

 

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB