https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/
Ikona
Ikona Strefa klienta
Ikona Umów prezentację

O Vendo.ERP

Vendo.ERP to nowoczesny, funkcjonalny system ERP pozwalający zarządzać firmą w sposób kompleksowy. Skutecznie wspiera ewidencję i planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Optymalizuje realizowane w nim procesy i pozwala na bardziej efektywne zarządzanie kosztami. Automatyzuje poszczególne czynności i ułatwia bieżącą kontrolę. Przyczynia się do poprawy efektywności działań firmy, optymalizacji wydatków i poprawy obsługi klienta, a w efekcie do wzrostu rentowności. Dostarcza informacji niezbędnych do podejmowania kluczowych dla przedsiębiorstwa decyzji.

Jeden system dla wszystkich obszarów:

  • Pomocny w codziennej pracy
  • Dopasowany do organizacji
  • Łatwy w użytkowaniu
  • Niezawodny i wydajny

Oprogramowanie do zarządzania firmą VENDO.ERP® to nie tylko system ERP, to ekosystem, który intensywnie rozwijamy poprzez integrację z różnymi platformami, usługami, oprogramowaniem. To system, który w prosty sposób zapewnia komunikację z bankowością online, platformami e-commerce, podpisem elektronicznym, aplikacjami do automatyzacji marketingu, dedykowanymi portalami do oceny wiarygodności Klienta, spedytorami i kurierami, systemami CAD/CAM, dzięki czemu skrócisz i zautomatyzujesz swoje procesy.

Naszymi klientami jest ponad 500 przedsiębiorstw. Są to firmy produkcyjne, handlowe, usługowe oraz prężnie działające organizacje w segmencie e-commerce. Cenimy sobie relacje partnerskie oraz ścisłą współpracę z naszymi Klientami. Jeżeli oczekujesz czegoś więcej niż po prostu oprogramowania to zapraszamy do kontaktu i współpracy.

użytkownicy systemu VENDO.ERP ®
customizacja interfejsu użytkownika (m. innymi: dostosowanie okienek i funkcji)

konsultanci VENDO.ERP ® lub zewnętrzny dział IT;
rozbudowa systemu, zmiany loginów, zmiany uprawnień

tylko programiści VENDO.ERP ®

Technologia

Aktualizacje systemu, zmiany prawne, usuwanie błędów odbywa się poprzez dystrybucję patch‘y automatycznie, zawsze niezauważalne przez użytkownika. VENDO.ERP® to:

  • Baza danych Postgre SQL
  • Środowisko programistyczne Visual Studio
  • Zastosowanie technologii Microsoft –.Net_Framework
  • Możliwa praca systemu na serwerze Linux (rekomendowany zapewnia najwyższą wydajność) lub na serwerze Windows Server