https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

Automatyzacja procesów w firmie Wutkowski dzięki VENDO.ERP®

tagi:

ERP planowanie produkcji produkcja przemysł system ERP VENDO.ERP zarządzanie produkcją

opublikowano:

07.03.2024 r.

Wdrożenie systemu VENDO.ERP® umożliwiło firmie Wutkowski skuteczną automatyzację procesów, co wspierało rozwój, podnoszenie jakości oraz kompleksową obsługę klientów.

W 1997 roku firma Wutkowski rozpoczęła swoją działalność z zaledwie kilkoma osobami i niewielką siedzibą umiejscowioną w tyłach budynku mieszkalnego. Ich skromne początki opierały się na prostej obróbce szkła. W ciągu pierwszej dekady działalności firma skoncentrowała się głównie na dystrybucji szkła, nawiązując współpracę z wiodącymi producentami na światowym rynku, jednocześnie, śledząc trendy i reagując na potrzeby swoich klientów. Firma Wutkowski stopniowo ewoluowała w doświadczonego przetwórcę i dystrybutora szkła.

Automatyzacja procesów w firmie Wutkowski dzięki VENDO.ERP®

Dzisiaj firma Wutkowski to doświadczony dystrybutor oraz przetwórca szkła w Polsce. Działa na terenie kraju i za granicą. Posiada doświadczenie i historię, dzięki której klienci i partnerzy firmy dostrzegają w niej silną i stabilną markę. Nieustannie rozwija zaplecze technologiczne oraz logistyczne. Firma obsługuje klientów z branży budowlanej, przemysłu meblarskiego, firmy architektoniczne i klientów detalicznych. Posiada własny park maszynowy, wyposażony w nowoczesne linie automatyczne co pozwala firmie Wutkowski na efektywną obsługę klientów o bardzo zróżnicowanych potrzebach. Świadczy usługi na terenie całego kraju oraz rynkach zagranicznych m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Finlandii, Rumunii, Czech oraz Węgier. Firma przygotowana jest do obsługi zamówień z innych kontynentów.

WDROŻENIE VENDO.ERP® I AUTOMATYZACJA PROCESÓW

W 2017 roku firma zdecydowała się na wdrożenie systemu ERP, VENDO.ERP®. To zaawansowane rozwiązanie nie tylko usprawniło kontrolę kosztów i obsługę faktur, ale także zrewolucjonizowało sposób, w jaki firma obsługuje swoich klientów. Automatyzacja procesów pozwoliła pracownikom zaoszczędzić czas, który mogli przeznaczyć między innymi na jeszcze lepszą obsługę klienta.

Firma Wutkowski kładzie ogromny nacisk na budowanie długoterminowych relacji z klientami. Od pierwszego zapytania, aż po finalizację transakcji. Firma otwiera się na potrzeby klientów, starając się zaspokoić ich oczekiwania na każdym etapie.

FUNDAMENTY

Kontrola jakości, szkolenia pracowników oraz ciągłe doskonalenie procesów stanowią fundamenty filozofii firmy Wutkowski. Każdy pracownik produkcji doskonale wie, jak stworzyć produkt najwyższej jakości, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma nieustannie dąży do rozwoju i inwestuje w najnowocześniejszy park maszynowy, zwiększając jednocześnie kwalifikacje swoich pracowników oraz poszerzając asortyment produktów. Wszystkie działania firma prowadzi z myślą o zapewnieniu kompleksowej obsługi swoich klientów, w której kluczową rolę odgrywa system VENDO.ERP®, towarzyszący firmie na każdym etapie produkcji.

Automatyzacja procesów w firmie Wutkowski dzięki VENDO.ERP®