Techniczne możliwości świadczenia pracy zdalnej w systemie VENDO.ERP istnieją od początku stworzenia tego rozwiązania.

PrzechwytywanieMożliwości te polegają na:

  • pracy zdalnej z dowolnego miejsca na świecie,
  • wbudowanego komunikatora w VENDO.ERP, który zwiększa efektywność wymiany informacji dla użytkowników systemu (chat, linki do dokumentów, praca grupowa, powiadomienia),
  • aplikacji mobilnej ułatwiającej pracę różnym grupom użytkowników (sprzedaż, magazyn, obsługa klienta, dane zarządcze itp.).

Zadaniowość pracy w naszym systemie oraz wbudowana procesowość ułatwia pracę z poza biura oraz pomaga osobom zarządzającym kontrolować działania w poszczególnych procesach zachodzących w systemie ERP.

Nasi pracownicy od wielu lat pracują z Klientami głównie zdalnie. Usługi takie jak – szkolenia, asysty, konfiguracje rozwiązania, aktualizacje prowadzone są poprzez narzędzia komunikacyjne zawarte w naszym systemie. Jesteśmy przygotowani do świadczenia takiej formy pracy, ponieważ do dnia dzisiejszego w dużej mierze nasze usługi były świadczone właśnie w ten sposób.

Jedyna zmiana jest taka, że pozwoliliśmy naszym pracownikom pracować przez najbliższe dwa tygodnie z domu, a nie z biura. Jesteśmy przekonani, że nasi Klienci nie odczują zmiany w zakresie świadczonych przez nas usług oraz sami dzięki technologii wykorzystywanej przez VENDO.ERP będą mogli część procesów obsłużyć poprzez pracę zdalną.

Bartłomiej Lux, współwłaściciel CFI Systemy Informatyczne – VENDO.ERP

———————————————–

*wpis z BPC-Guide.pl ->  https://www.bpc-guide.pl/magazine_articles/195/show

 

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.