https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

Wdrożenie nowego systemu ERP to koszt czy inwestycja?

tagi:

AI APS ERP ML polski system ERP produkcja przemysł system ERP sztuczna inteligencja VENDO.ERP zarządzanie produkcją

opublikowano:

19.07.2021 r.

 

Firmy, wybierając dla siebie oprogramowanie, kierują się różnymi kryteriami, wśród których jednym z najważniejszych jest oczywiście koszt zakupu i wdrożenia.

Ale obecnie dostawcy dają możliwość zakupu systemu ERP w różnych wariantach – zarówno w formie licencji, w modelach abonamentowych czy też leasingowych. Ponad to systemy ERP mają budowę modułową, dzięki czemu firma dobiera te funkcjonalności, których rzeczywiście potrzebuje. Koszt związany z użytkowaniem systemu zależy w tym przypadku od liczby użytkowników, jak również modułów, które są przez nich wykorzystywane.

Zakup i wdrożenie systemu ERP nie należy traktować jako kosztu, ale zdecydowanie jako inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa. Innowacyjne systemy ERP, takie jak np. inteligentny system VENDO.ERP®, który posiadaj szereg funkcjonalności, umożliwia pełną integrację procesów biznesowych zachodzących w Twojej firmie. Dlatego możliwe jest zastąpienie wielu kosztownych w utrzymaniu rozwiązań – jednym, doskonale działającym systemem. Inwestycja w taki system zwróci się poprzez automatyzację i optymalizację procesów.

VENDO.ERP® zintegrowany jest z czujnikami IoT, własnym systemem MES oraz integrację bezpośrednio z maszynami. Jest intensywnie rozwijany także poprzez integrację z różnymi platformami, usługami, oprogramowaniem. Zapewnia w prosty sposób komunikację z bankowością online, platformami e-commerce, podpisem elektronicznym, aplikacjami do automatyzacji marketingu, dedykowanymi portalami do oceny wiarygodności Klienta, spedytorami i kurierami, systemami CAD/CAM oraz wiele innych, dzięki czemu skutecznie skrócisz i zautomatyzujesz swoje procesy.

VENDO.ERP® zawsze jest dopasowany do branży i specyfiki Twojego biznesu.

VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB