Firmy, wybierając dla siebie oprogramowanie, kierują się różnymi kryteriami, wśród których jednym z najważniejszych jest oczywiście koszt zakupu i wdrożenia.

Ale obecnie dostawcy dają możliwość zakupu systemu ERP w różnych wariantach – zarówno w formie licencji, w modelach abonamentowych czy też leasingowych. Ponad to systemy ERP mają budowę modułową, dzięki czemu firma dobiera te funkcjonalności, których rzeczywiście potrzebuje. Koszt związany z użytkowaniem systemu zależy w tym przypadku od liczby użytkowników, jak również modułów, które są przez nich wykorzystywane.

Zakup i wdrożenie systemu ERP nie należy traktować jako kosztu, ale zdecydowanie jako inwestycja w rozwój przedsiębiorstwa. Innowacyjne systemy ERP, takie jak np. inteligentny system VENDO.ERP®, który posiadaj szereg funkcjonalności, umożliwia pełną integrację procesów biznesowych zachodzących w Twojej firmie. Dlatego możliwe jest zastąpienie wielu kosztownych w utrzymaniu rozwiązań – jednym, doskonale działającym systemem. Inwestycja w taki system zwróci się poprzez automatyzację i optymalizację procesów.

VENDO.ERP® zintegrowany jest z czujnikami IoT, własnym systemem MES oraz integrację bezpośrednio z maszynami. Jest intensywnie rozwijany także poprzez integrację z różnymi platformami, usługami, oprogramowaniem. Zapewnia w prosty sposób komunikację z bankowością online, platformami e-commerce, podpisem elektronicznym, aplikacjami do automatyzacji marketingu, dedykowanymi portalami do oceny wiarygodności Klienta, spedytorami i kurierami, systemami CAD/CAM oraz wiele innych, dzięki czemu skutecznie skrócisz i zautomatyzujesz swoje procesy.

VENDO.ERP® zawsze jest dopasowany do branży i specyfiki Twojego biznesu.

VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

Pod koniec grudnia zostały ogłoszone wyniki 22. edycji rankingu „Gazele Biznesu”. Mamy przyjemność poinformować, że już po raz kolejny z

Żyjemy w czasach cyfrowej transformacji, do której stopniowo dołączają się kolejne organizacje wykorzystując nowoczesne technologie do wsparcia procesów wytwarzania, logistyki

Obecna sytuacja epidemiologiczna przyśpieszyła proces cyfryzacji w wielu dziedzinach naszego życia, wiele elementów naszej pracy i nie tylko, wkroczyło w

VENDO.ERP® - system ERP gotowy na Polski Ład 2022 Od 1 stycznia 2022 weszły w życie zmiany programu gospodarczego Polski Ład. SystemSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.