https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

VENDO.ERP w najnowszym raporcie „Raport ERP – Perspektywy”

tagi:

ERP produkcja system ERP systemy ERP VENDO VENDO.ERP zarządzanie produkcją

opublikowano:

13.03.2019 r.

To był dobry rok, a 2019 rysuje się jeszcze bardziej obiecująco.

VENDO_raport_perspektywy_2019Niedawno ukazał się najnowszy raport portalu rozwiązań IT w biznesie – erp-view.pl. Znalazły się w nim największe firmy dostarczające systemy #ERP w Polsce, dlatego MY również musieliśmy w nim być! Przedstawiciele firm wypowiedzieli się w nim, o przyszłości rynku systemów ERP w Polsce.

VENDO.ERP zaprezentował Bartłomiej Lux, współwłaściciel i prokurent firmy CFI SYstemy Informatyczne – „Z trendów dla systemów ERP na 2019 rok wynika, że producenci systemów ERP będą musieli wziąć pod uwagę wykorzystanie chmury (cloud), personalizację, lepsze wykorzystanie danych czy Internet Rzeczy, żeby być „krok” przed konkurencją. Jako producent systemu ERP, CFI Systemy Informatyczne część już tych strategicznych działań ma poza sobą i z powodzeniem je wykorzystuje. My poszliśmy już o „krok” dalej. W 2019 oraz 2020 roku planujemy komercjalizację nowych produktów wśród naszych Klientów, a to wszystko dzięki wykorzystaniu, wcześniej wspomnianej, technologii sztucznej inteligencji (AI). Nasze wykorzystanie AI pozwala między innymi na automatyzację procesów – tak, to już się dzieje!

(…..)

Jako producent systemu VENDO.ERP cały czas go rozwijamy. Dodajemy nowe funkcjonalności, które są odpowiedzią na zapotrzebowania Klientów, często też bardzo specyficzne. Cały czas obserwujemy wszelkie zmiany prawne i księgowe, które znajdują odzwierciedlenie w aktualizacjach, nie przerywając przy tym pracy użytkowników i nie zwalniając wydajności samego systemu. Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że mamy produkt, który doskonale pozwala zarządzać firmą w czasie rzeczywistym w sposób kompleksowy. Skutecznie wspiera ewidencję i planowanie wszystkich zasobów przedsiębiorstwa. Automatyzuje poszczególne czynności i ułatwia bieżącą kontrolę realizowanych zadań.

Zaletą VENDO.ERP jest nowoczesna architektura oraz stosowane technologie, przekłada się to na wysoką wydajność, wysoki automatyzm aktualizacji oraz przyjazny i czytelny interfejs dla użytkownika.

(cały tekst możesz przeczytać klikając na obrazek obok)

A pełny raport dostępny jest tu https://bit.ly/2NXF2R7

———————————————————————-

Zapisz się na nasz newsletter „Nasze VENDO” i obserwuj nas na bieżąco