Firma CFI Systemy Informatyczne znalazła się wśród „Największych dostawców systemów ERP w Polsce” w Raporcie „TOP 200” 2021.

Jesteśmy „Ekspertami w Produkcji”, dlatego bardzo cieszy nas, że również w zestawieniu „Największych dostawców rozwiązań i usług IT dla przemysłu, budownictwa i produkcji w Polsce” nasza Spółka zajęła wysoką pozycję.
Raport „TOP 200” to coroczny raport na temat polskiej branży ICT. To źródło informacji dla prezesów i członków zarządów, menedżerów IT, informatyków i analityków, handlowców, a także dla firm szukających informacji na temat liderów rynku w poszczególnych segmentach.

VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.