Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl

Już jest dostępny najnowszy „Raport ERP 2021” przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi szczegółową analizę 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku systemów ERP, wykonaną w oparciu o ponad 565 funkcjonalności istotnych z punktu widzenia firmy działającej w Polsce. Zawarte informacje stanowią cenne narzędzie w procesie wyboru systemu ERP.
„Raport ERP 2021” to też szczegółowe tabele, charakterystyki poszczególnych systemów, ale także opisy firm. To cenne źródło informacji o polskim rynku systemów ERP.
Raport dostępny jest bezpłatnie. Wystarczy wejść ➻ https://bit.ly/3CkynbI i pobrać.

VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.