VENDO.ERP® to iERP – czyli system wykorzystujący sztuczną inteligencję i maszynowe uczenie

Według firmy Gartner kierowanie się sztuczną inteligencją jest definiowane jako główna cecha charakterystyczna czwartej ery ERP. Badanie Accenture wykazało, że mniej niż jedna trzecia dyrektorów ds. informatyki planowała wdrożenie inteligentnej platformy ERP, przy czym poniżej 10% wskazuje, że inteligentne technologie są już podstawową częścią ich systemu ERP.
Nowoczesne systemy ERP — nazwane Digital Operations Platform lub Composable ERP — będą w coraz większym stopniu wzbogacane o inteligentne technologie, takie jak sztuczna inteligencja (#AI), uczenie maszynowe (#ML) i zaawansowana analityka.
Przewiduje się, że w 2022 r. nastąpi rozwój systemów iERP, w którym zaawansowana automatyzacja i inteligencja nie są już opcjonalnymi dodatkami, ale wbudowanymi możliwościami nowego modelu ERP. iERP umożliwi organizacjom wprowadzanie innowacji w zakresie przetwarzania danych, tworzenie nowych przepływów pracy, rozszerzenie automatyzacji rutynowych zadań i przekształcanie złożonych, nieustrukturyzowanych danych w praktyczne spostrzeżenia. Oczekuje się, że do 2023 r. dane ERP będą napędzać 30% wszystkich analiz predykcyjnych i prognoz generowanych przez sztuczną inteligencję w przedsiębiorstwie.

VENDO.ERP® jest systemem iERP

To inteligentny, nowoczesny ekosystem ERP, który zintegrowany jest z czujnikami IoT, własnym systemem MES, własnymi MES – boxami i integracją bezpośrednio z maszynami. Z VENDO.ERP® masz też integrację z różnymi platformami, usługami, oprogramowaniem. Zapewnia w prosty sposób komunikację z bankowością online, platformami e-commerce, podpisem elektronicznym, aplikacjami do automatyzacji marketingu, dedykowanymi portalami do oceny wiarygodności Klienta, spedytorami i kurierami, systemami CAD/CAM oraz wiele innych, dzięki czemu skutecznie skrócisz i zautomatyzujesz swoje procesy biznesowe.
Dodatkowo integracja z Qlik Sense umożliwia łatwe tworzenie pełnego zakresu elastycznych, interaktywnych wizualizacji, które wspomagają intuicyjne odkrywanie i eksplorację wszystkich danych sprzedażowych.
A dzięki VENDO.Alice, która wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji (AI) i maszynowego uczenia (ML) w harmonogramowaniu i planowaniu produkcją – zarządzasz pracą pracowników, maszyn, zasobów na hali produkcyjnej. Co więcej – VENDO.Alice może także pracować z każdym systemem ERP niezależnie od producenta.
VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

Pod koniec grudnia zostały ogłoszone wyniki 22. edycji rankingu „Gazele Biznesu”. Mamy przyjemność poinformować, że już po raz kolejny z

Żyjemy w czasach cyfrowej transformacji, do której stopniowo dołączają się kolejne organizacje wykorzystując nowoczesne technologie do wsparcia procesów wytwarzania, logistyki

Obecna sytuacja epidemiologiczna przyśpieszyła proces cyfryzacji w wielu dziedzinach naszego życia, wiele elementów naszej pracy i nie tylko, wkroczyło w

VENDO.ERP® - system ERP gotowy na Polski Ład 2022 Od 1 stycznia 2022 weszły w życie zmiany programu gospodarczego Polski Ład. SystemSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.