Już 8 października zapraszamy na konferencję „Optymalizacja procesów produkcyjnych” organizowaną przez Trio Conferences 8-9.10.2019 w Airport Hotel Okęcie w Warszawie!

Ta konferencja jest idealną okazją do wymiany doświadczeń i rozmów kuluarowych pomiędzy uczestnikami oraz nawiązania nowych kontaktów zawodowych.

Organizatorzy do udziału zaprosili dyrektorów i kierowników ds. produkcji, technicznych, ciągłego doskonalenia, optymalizacji procesów produkcyjnych, a także wszystkich praktyków związanych ze zwiększeniem efektywności zakładu produkcyjnego.

 

OPTYMALIZACJA_PROCESÓW

Nas nie mogło tam zabraknąć!

CFI Systemy Informatyczne sp z o.o.reprezentowane będzie przez Radosława Majera, który opowie o

„Ewolucji w planowaniu produkcji – od folwarku do sztucznej inteligencji”.

Będzie na pewno inspirująco i bardzo ciekawie!

W imieniu organizatora i swoim – serdecznie zapraszamy!

UWAGA!!!Specjalnie dla naszych Klientów i Partnerów wynegocjowaliśmy 10% zniżki od ceny podstawowej. Wystarczy podczas rejestracji w uwagach wpisać „10% rabatu od CFI” i cena zostanie zmniejszona o te 10%.

Poznaj pełny program konferencji i formularz rejestracji ➡️ https://bit.ly/2lWDqNo

Nie przegap tego wydarzenia!

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

optymalizacja procesów produkcyjnych

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.