VENDO.ERP na konferencji Production Manager „Fabryka Przyszłości”

W dniach 23-24 września 2020 roku w Katowicach CFI Systemy Informatyczne – VENDO.ERP wzięliśmy udział w konferencji zorganizowanej przez Production Manager – „Fabryka Przyszłości w drodze do przemysłu 4.0”.

Nasz ekspert Bartłomiej Lux wygłosił krótką, ale bardzo treściwą prelekcję o tym „Jak sztuczna inteligencja i maszynowe uczenie zastosowane w systemie klasy ERP może pomóc przedsiębiorcy”.

Mówił o wykorzystaniu sztucznej inteligencji i maszynowego uczenia w technologi, kontroli jakości i planowaniu produkcji w systemie ERP i realnych korzyściach z zastosowania.

Podczas konferencji reprezentowali nas także Gracjan Przenioslo i Bartek Rutkowski.

 

Zapraszamy na pełną retransmisję tego wystąpienia!

 

 

 

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.