https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

VENDO.ERP Gazelą Biznesu 2023

tagi:

ERP system ERP VENDO.ERP

opublikowano:

19.12.2023 r.

CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. – VENDO.ERP po raz kolejny zyskała prestiżowe wyróżnienie, plasując się w gronie Gazel Biznesu, co potwierdza jej dynamiczny rozwój i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków rynkowych.

VENDO.ERP Gazelą Biznesu 2023

Ranking Gazele Biznesu Pulsu Biznesu, organizowany już po raz 24., uwzględniał wyniki firm, które charakteryzują się imponującą dynamiką działania, zwłaszcza pod kątem przyrostu obrotów w ciągu trzech lat. W przypadku CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. – VENDO.ERP analizowano lata 2020-22.

Tegoroczny ranking zgromadził rekordową liczbę firm, bo aż 4790, co świadczy o dobrej kondycji polskiego rynku. W rankingu wzięły udział firmy handlowe, budowlane i transportowe, na liście pojawiło się szczególnie dużo przedsiębiorstw specjalizujących się w dziedzinie IT, ze szczególnym uwzględnieniem sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwa, a także w odnawialnych źródłach energii.

To wyróżnienie potwierdza nie tylko sukces finansowy CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. – VENDO.ERP, ale także jej znaczący wkład w rozwój zaawansowanych technologii i innowacyjnych dziedzin gospodarki.

Jesteśmy dumni z tego zaszczytnego wyróżnienia!