Miło nam poinformować, że nasza VENDO.Alice – autonomiczny system planowania i sterowania produkcją z wykorzystaniem mechanizmów sztucznej inteligencji i maszynowego uczenia, otrzymała Wyróżnienie Nadzwyczajne – “Medal Nowoczesności” przyznawane się produktom i usługom, które szczególnie wyróżniają się oryginalnością, unikatowym charakterem, nowatorstwem i wysokim potencjałem innowacyjnym przyznane przez Quality Institute w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Firm „Laur Eksperta”.

To kolejne wyróżnienie dla naszej Alice, więc tym bardziej jesteśmy dumni, że nasze rozwiązanie po raz kolejny zostało docenione! Bo Alice posiada też opinię o innowacyjności na skalę międzynarodową wydaną przez Akademię Leona Koźmińskiego, a także godło Quality International 2020 w kategorii QI Product i godło Laur Eksperta.

Jesteśmy bardzo dumni!

 

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.