https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

Trendy w systemach ERP na 2022 rok

tagi:

AI APS automatyzacja CAD CAD/CAM ERP inteligentny system ERP IoT maszynowe uczenie MES ML polski system ERP produkcja przemysł system ERP sztuczna inteligencja VENDO.ERP zarządzanie produkcją

opublikowano:

04.11.2021 r.

Według Nolan Business Solutions w 2022 roku, oprócz podstawowych funkcji jakie zapewniają dzisiejsze systemy ERP, będą przeważały 4 podstawowe trendy w tych systemach:
  • Bardziej spersonalizowane rozwiązania ERP – rozwiązania ERP będą cechować się bardziej rozbudowanym, spersonalizowanym interfejsem użytkownika, dzięki czemu staną się jeszcze bardziej zorientowane na klienta.
  • Większe wsparcie mobilne – firmy będą stawiały na możliwość prowadzenia swojej działalności w dowolnym miejscu i czasie, pracownicy będą mogli wykonywać zadania typu back-end i front-end niezależnie od tego, gdzie będą się znajdować i co więcej, takie rozwiązania zachęcą do współpracy zdalne zespoły i pracowników w różnych strefach czasowych, co będzie prowadziło do poprawy komunikacji.
  • Dodatkowe wsparcie dla wglądu w dane w czasie rzeczywistym – dostęp do danych w czasie rzeczywistym to analityka w czasie rzeczywistym, wykorzystywana w celu poprawy elastyczności i zwinności operacji, poprawy wydajność i zarządzania logistyką.
  • Większa analiza danych – w systemach ERP pojawi się więcej inteligentnych narzędzi do wizualizacji danych i zintegrowanych funkcji analitycznych, które pomogą podejmować trafne decyzje i przewidywać przyszłe trendy. Dodatkowo dzięki inteligentnej automatyzacji i eliminacji opóźnień i błędów nastąpi poprawa wydajności.

W 2022 roku firmy będą mogły osiągnąć więcej w krótszym czasie dzięki inteligentnej automatyzacji zadań wymagających dużej ilości danych.

Oprogramowanie ERP nadal będzie odgrywało istotną rolę w nowoczesnym środowisku biznesowym. Organizacje będą szukały sposobów na zwiększenie i poprawę wydajności. Co roku do systemów ERP dodawane są coraz bardziej zaawansowane technologie, dlatego ważne jest, żeby wybrać dla siebie taki branżowy system ERP, który zapewni, że Wasze przedsiębiorstwo będzie zawsze tuż przed konkurencją.
VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB