Z raportu Forrestera wynika, że 92% kierowników wyższego szczebla ds. produkcji uważa, że technologie cyfrowe „Smart Factory”, w tym sztuczna inteligencja umożliwią zwiększenie produktywności i wydajniejszą pracę pracowników.

Forrester twierdzi, że 58% specjalistów biznesowych i technologicznych rozważa zastosowanie technologi AI, ale tylko 12% aktywnie z nich korzysta. Accenture i Frontier Economics szacują, że do 2035 r. technologie oparte na sztucznej inteligencji mogą zwiększyć wydajność pracy nawet o 40% w 16 branżach, w tym w produkcji.

Już teraz możesz zobaczyć co sztuczna inteligencja i maszynowe uczenie może zrobić dla Twojej produkcji.

Wystarczy, że poznasz VENDO.Alice w VENDO.ERP®.

VENDO.Alice wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji w harmonogramowaniu i planowaniu produkcją. Może także pracować z każdym systemem ERP niezależnie od producenta. Wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji (#Artifical_Intelligence) w procesie planowania, harmonogramowania i sterowania produkcją.

Jest to system APS, uczący się, który podejmuje na bieżąco decyzje w zakresie zarządzania pracą pracowników, maszyn, zasobów na hali produkcyjnej. Pracuje cały czas 365/7/24 i jest zawsze do dyspozycji.

Rozwiązanie to posiada opinię o innowacyjności na skalę międzynarodową wydaną przez Akademię Leona Koźmińskiego, a także godło Quality International 2020 w kategorii QI Product, godło Laur Eksperta, Wyróżnienie Nadzwyczajne i „Medal Nowoczesności” przyznany przez Quality Institute.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie i zobacz jak VENDO.Alice działa u Ciebie!

VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

Pod koniec grudnia zostały ogłoszone wyniki 22. edycji rankingu „Gazele Biznesu”. Mamy przyjemność poinformować, że już po raz kolejny z

Żyjemy w czasach cyfrowej transformacji, do której stopniowo dołączają się kolejne organizacje wykorzystując nowoczesne technologie do wsparcia procesów wytwarzania, logistyki

Obecna sytuacja epidemiologiczna przyśpieszyła proces cyfryzacji w wielu dziedzinach naszego życia, wiele elementów naszej pracy i nie tylko, wkroczyło w

VENDO.ERP® - system ERP gotowy na Polski Ład 2022 Od 1 stycznia 2022 weszły w życie zmiany programu gospodarczego Polski Ład. SystemSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.