https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

Sztuczna inteligencja i maszynowe uczenie w ERP

tagi:

AI APS ERP maszynowe uczenie ML polski system ERP produkcja przemysł system ERP sztuczna inteligencja VENDO.ERP zarządzanie produkcją

opublikowano:

18.08.2021 r.

Z raportu Forrestera wynika, że 92% kierowników wyższego szczebla ds. produkcji uważa, że technologie cyfrowe „Smart Factory”, w tym sztuczna inteligencja umożliwią zwiększenie produktywności i wydajniejszą pracę pracowników.

Forrester twierdzi, że 58% specjalistów biznesowych i technologicznych rozważa zastosowanie technologi AI, ale tylko 12% aktywnie z nich korzysta. Accenture i Frontier Economics szacują, że do 2035 r. technologie oparte na sztucznej inteligencji mogą zwiększyć wydajność pracy nawet o 40% w 16 branżach, w tym w produkcji.

Już teraz możesz zobaczyć co sztuczna inteligencja i maszynowe uczenie może zrobić dla Twojej produkcji.

Wystarczy, że poznasz VENDO.Alice w VENDO.ERP®.

VENDO.Alice wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji w harmonogramowaniu i planowaniu produkcją. Może także pracować z każdym systemem ERP niezależnie od producenta. Wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji (Artifical Intelligence) w procesie planowania, harmonogramowania i sterowania produkcją.

Jest to system APS, uczący się, który podejmuje na bieżąco decyzje w zakresie zarządzania pracą pracowników, maszyn, zasobów na hali produkcyjnej. Pracuje cały czas 365/7/24 i jest zawsze do dyspozycji.

Rozwiązanie to posiada opinię o innowacyjności na skalę międzynarodową wydaną przez Akademię Leona Koźmińskiego.

Umów się na niezobowiązujące spotkanie i zobacz jak VENDO.Alice działa u Ciebie!

VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB