https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

Program dla spedycji i magazynu

Vendo.ERP Magazyn i Logistyka – Przekształć Logistykę w Swoją Przewagę

Vendo.ERP to narzędzie, które usprawnia działania magazynowe, w tym procesy przyjmowania i wydawania towarów oraz zarządzanie rezerwacjami. System ten pozwala na efektywną organizację partii towarów, uwzględniając numery seryjne, atesty, daty ważności. Pomaga w utrzymaniu optymalnych poziomów zapasów i minimalizacji błędów magazynowych.

W obszarze zaopatrzenia, Vendo.ERP wspiera w planowaniu i wyliczaniu zapotrzebowania na materiały, towary i usługi. Dzięki temu, można sprawnie generować zapytania ofertowe i zamówienia, co zapewnia ciągłość dostaw i utrzymanie odpowiednich stanów magazynowych. System umożliwia także kompleksowy monitoring procesu zamówień, od jego złożenia aż po potwierdzenie dostawy.

Moduł „Spedycja” w Vendo.ERP efektywnie zarządza zleceniami transportowymi, zarówno w przypadku korzystania z własnych środków transportu, jak i współpracy z zewnętrznymi firmami kurierskimi i spedycyjnymi. Funkcja ta umożliwia planowanie dostaw i wysyłek oraz integruje się z oprogramowaniem firm spedycyjnych, automatyzując tworzenie dokumentacji transportowej, takiej jak listy przewozowe.

KARTA TOWARU

OPAKOWANIA ZWROTNE

KONTROLA JAKOŚCI DOSTAWY