https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

System ERP – VENDO.ERP® wspiera ASGARD

tagi:

ERP mobilność w ERP system ERP zarządzanie przedsiębiorstwem

opublikowano:

28.07.2022 r.

Firma Asgard skorzystała z systemu ERP – VENDO.ERP®, który stanowi centralny punkt zarządzania jej operacjami, umożliwiając sprawną obsługę ponad 3000 agencji reklamowych na całym świecie oraz zapewniając szybką realizację zamówień i ciągłą dostępność informacji.
Dzięki integracji systemu B2B z VENDO.ERP®, firma Asgard umożliwia klientom składanie zamówień 24/7, co przyspiesza proces sprzedaży i pozwala na natychmiastową reakcję działu sprzedaży na nowe zamówienia.

W sercu Wielkopolski znajduje się firma Asgard. Firma Asgard codziennie przyjmuje 200 zamówień na upominki reklamowe. Z jej usług korzysta ponad 3000 agencji reklamowych w Polsce i 28 krajach na całym świecie. Asgard wdrożył system ERP – VENDO.ERP® i ma kontrolę i zarządza całym przedsiębiorstwem na bieżąco.

Obieg informacji w systemie ERP

Asgard to duża spółka z branży reklamowej, w której termin realizacji jest jednym z kluczowych elementów przewagi konkurencyjnej. Upominki produkowane się z logo konkretnej firmy, często na konkretne wydarzenie, dlatego nie może sobie pozwolić na żadne opóźnienia. Wymaga to sprawnego obiegu informacji i dokumentów i ciągłej współpracy osób zaangażowanych w cały proces. Dzięki systemowi ERP jest to zapewnione.

VENDO.ERP® – WSPARCIE PRZEDSIĘBIORSTWA ASGARD

Produkty wytwarzane są w kilkudziesięciu fabrykach zlokalizowanych głownie na dalekim wschodzie. Transport ponad 100 kontenerów rocznie i magazynowanie produktów wymagał wydajnego i sprawnego systemu do zarządzania.
Dzięki systemowi ERP – VENDO.ERP® wszystkie informacje firma Asgard ma w jednym miejscu, każdy pracownik ma do nich dostęp. Nie tylko może pracować w firmie, ale także może pracować zdalnie w domu. W żaden sposób nie wpływa to na zakłócenie procesu realizacji zamówień.

VENDO.ERP® – WSPARCIE PRZEDSIĘBIORSTWA ASGARD

B2B i Sprzedaż

Nasi klienci pochodzą z kilkudziesięciu krajów na świecie, pracują w różnych strefach czasowych. Potrzebują szerokich informacji o produktach, a ponad to posługują się wieloma językami. To są dodatkowe utrudnienia. Dlatego firma zdecydowała się na wprowadzenie systemu B2B, które połączyli z systemem ERP – VENDO.ERP®. Dzięki czemu przez 24 godziny na dobę nasi klienci mogą sprawdzać wszystkie informacje o produktach. Najważniejszą jego cechą jest to, że mogą składać zamówienia 24 godziny na dobę. Dzięki temu dział sprzedaży natychmiastowo widzi te zamówienia w VENDO.ERP® i może od razu się nimi zająć.

System ERP – VENDO.ERP® jest niczym serce i krwioobieg organizacji. Zbiera wszystkie potrzebne informacje, dostarcza je w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób do odpowiednich osób. Dzięki temu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie wszystkich procesów.