https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/
Ikona
Ikona Strefa klienta
Ikona Umów prezentację

Sposób na spadek zamówień – 4 zmiany

tagi:

sposób na spadek zamówień sposób na zwiększenie sprzedaży sprzedaż

opublikowano:

15.12.2022 r.

Dla klientów CFI Systemy Informatyczne odbył się specjalny webinar, podczas którego zaproszony ekspert Krzysztof Jurga z firmy JBS EUROPE oraz Bartłomiej Lux poprowadzili spotkanie z dawką praktycznej wiedzy dla każdej firmy, niezależnie od branży, w której działa.

Sposób na spadek zamówień

Spotkanie pod tytułem „Jakie 4 zmiany powinniśmy wprowadzić, żeby uodpornić firmę na znaczący spadek zamówień” odbyło się 13 grudnia 2022 roku, w którym uczestniczyło kilkudziesięciu uczestników.

Cztery przykłady

Podczas spotkania prowadzący skupili się na czterech przykładach, pokazali liczby, gotowe rozwiązania wraz z dużą dawką praktycznej wiedzy.

Webinar spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem uczestników, którzy zgodnie zaproponowali, żebyśmy kontynuowali cykl webinarów z ekspertami o tematyce związanej nie tylko z rozwiązaniami ERP, ale również z wiedzą biznesową z różnych obszarów, nie tylko obszaru sprzedaży.

Dziękujemy za fantastyczną informację zwrotną od Państwa. Już wkrótce będziemy informować o kolejnym webinarze dotyczącym tematyki komunikacji w social mediach, na który już teraz serdecznie zapraszamy.