ikona

System Personel VENDO.ERP®

to samodzielny program kadrowo-płacowy wspomagający kompleksowe zarządzanie płacami i danymi kadrowymi pracowników. Umożliwia prowadzenie kartoteki osobowej pracowników, rejestrację i wydruk umów o pracę i umów cywilnoprawnych. Ewidencjonuje czas pracy i zapewnia pełną kontrolę przysługującego i wykorzystanego urlopu wypoczynkowego. Dynamicznie wylicza staż pracy oraz tworzy i weryfikuje dowolne rozliczenia: listy płac, absencji i świadczeń.

Automatyzacja

Jest w pełni zintegrowany z programem Płatnik, systemem e-Deklaracje oraz systemami bankowości elektronicznej. Automatyzuje i w znacznym stopniu ułatwia przygotowanie odpowiednich zestawień i deklaracji dla US, ZUS, NFZ, GUS oraz PFRON.

Zgodność z przepisami

Zapewnia pełną zgodność realizowanych procesów z obowiązującymi przepisami, w szczególności w obszarze prawa pracy, a także regulacjami podatkowymi czy przepisami dotyczącymi ubezpieczeń społecznych lub chorobowych.

Integracja

Integracja rozwiązania z pozostałymi modułami VENDO.ERP® zapewnia sprawny obieg informacji i eliminuje konieczność wielokrotnego wprowadzania danych, co przyczynia się do obniżenia poziomu błędów.

Możliwości

 • generowanie i weryfikacja listy płac i związanych z nią rozliczeń
 • definiowanie zasad podlegania i proporcji finansowania składek ZUS
 • prowadzenie kartotek zatrudnionych, rejestru umów cywilnoprawnych
 • emisja i zapis dokumentów kadrowych
 • obsługa e-Deklaracji
 • obsługa sprawozdań GUS
 • rozliczanie właścicieli, PIT i ZUS
 • dostęp do raportów i zestawień kadrowych i finansowo-księgowych
 • eksport i import do i z programu Płatnik

Korzyści

 • usprawnienie i optymalizacja realizowanych procesów kadrowych
 • wysoka rzetelność przetwarzania danych
 • precyzyjne wyliczanie listy płac i związanych z nią rozliczeń
 • obniżenie poziomu błędów
 • krótszy czas i niższa pracochłonność przygotowywania raportów na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej
 • redukcja dokumentacji papierowej
 • gwarancja działania zgodnie z obowiązującymi przepisami
 • niskokosztowe, elektroniczne dostarczanie danych do urzędów
 • możliwość kontroli poziomu wykorzystania urlopów
 • wyższa efektywności pracy działu kadr i płac

VENDO.ERP® Personel

to jeden z elementów kompleksowego systemu VENDO.ERP®. Niezależnie od szerokich możliwości współpracy z pozostałymi modułami, jest on programem całkowicie samodzielnym, a do prawidłowego funkcjonowania i pełnego wykorzystania jego możliwości nie jest konieczne instalowanie innych programów pakietu.

Czym jest moduł kadrowo-płacowy w VENDO.ERP®?

Swoje zastosowanie znajduje zarówno w małych, średnich, jak i w dużych firmach. Moduł kadrowo-płacowy w VENDO.ERP® ma wiele przydatnych funkcji, które znaczenie ułatwiają organizację pracy działów kadrowych. Funkcji przeznaczonych do gromadzenia i zarządzania bazą danych personalnych Twojego przedsiębiorstwa. Wprowadzenie go w firmie – niezależnie od profilu działalności, czy też wewnętrznych przepisów specyfiki wynagradzania czy rozliczania czasu pracy – nie tylko pozytywnie wpływa na automatyzację powtarzalnych czynności, ale także znacznie zwiększa możliwości w zakresie działań kadrowych.

Program kadrowo-płacowy – zalety

Wybierając VENDO.ERP® Personel Twoja firma zyska wiele korzyści, takich jak możliwość generowania i weryfikowania listy płac, a także rozliczeń, prowadzenie kartotek, rejestru umów, czy też szybki i wygodny dostęp do raportów i zestawień kadrowych. Z jego pomocą możesz także dużo szybciej przygotowywać deklaracje dla Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy też Narodowego Funduszu Zdrowia.

Co więcej, jeśli korzystasz z innych modułów VENDO.ERP® możesz je ze sobą zintegrować i jeszcze sprawniej przesyłać wszelkie informacje pomiędzy działami. Takie rozwiązanie z pewnością spodoba się właścicielom firm, którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania – niwelujące zbędne koszty, a także chcą wyróżniać się na rynku i być krok przed konkurencją.

Czy VENDO.ERP Personel program będzie przydatny w naszej firmie?

Jeśli Twoja firma nieustannie się rozwija i zależy Ci na usprawnieniu formalności związanych z działaniem kadr i płac, to ten program jest właśnie dla Ciebie. Z jego pomocą bez trudu zautomatyzujesz wiele procesów, np. proces przygotowywania raportów ad-hoc, a dzięki automatyzacji zminimalizujesz ryzyko popełnienia błędu.

Program kadrowo-płacowy to również doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na podniesieniu efektywności pracy zatrudnionych w firmie osób, a jednocześnie uzyskiwaniu rzetelnych danych na bieżąco.

Inne zalety, które zyskują firmy korzystające z naszego rozwiązania

System VENDO.ERP® Personel, który oferujemy pozwala zaoszczędzić czas nie tylko na przygotowywanie raportów, zestawień czy deklaracji do różnego rodzaju instytucji, ale również na dostarczenie ich do urzędów. Dzieje się tak, ponieważ firmy korzystające z systemu mogą to zrobić elektronicznie. Takie rozwiązanie dodatkowo jest ekonomiczne i ekologiczne. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.