Wprowadzanie dokumentów do systemów jest czasochłonną i powtarzalną operacją. To na tym etapie popełnia się najwięcej błędów, właśnie poprzez ręczne przepisywanie dokumentów.

OCR Google – to narzędzie wspomagające wprowadzanie dokumentów do ekosystemu VENDO.ERP.

Umożliwia ono automatyczne mapowanie pól i pozycji, definiowanie szablonów dokumentów, przetwarzanie ich w tle, przy zachowaniu pełnej kontroli operatora nad ostatecznym kształtem wprowadzanego dokumentu. Dodatkowo działający w tle automat pomaga przyspieszyć ten proces.

VENDO.ERP to „żyjący” ekosystem, który posiada ponad 30 dodatków, dzięki czemu możesz sam dostosować swój system i w pełni wykorzystać jego potencjał. Chcesz poznać VENDO.ERP? Skontaktuj się!

 

OCR Google - nowy plugin w VENDO.ERP

[kliknij, żeby powiększyć]

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.