O nas

Jesteśmy firmą konsultingowo-informatyczną. Specjalizujemy się w produkcji i wdrażaniu systemów zarządzania klasy ERP.  Pomagamy naszym klientom w jeszcze lepszej organizacji pracy, optymalizacji poszczególnych czynności i całych procesów realizowanych w ich przedsiębiorstwach. Doradzamy w jaki sposób poprawić efektywność wykonywanych działań i jak osiągnąć wyznaczony cel biznesowy. Wynikiem naszej pracy jest wartość dodana, mierzalna i widoczna dla klienta korzyść w postaci większej sprzedaży, niższych kosztów, czy wyższej jakości obsługi klienta.

logo vendo
18

lat na rynku

users icon
10000

użytkowników

40

nowych wdrożeń rocznie

uścisk dłoni ikona
550

klientów

Rozwiązania dla produkcji, logistyki i handlu


Profesjonalny i doświadczony zespół

EKSPERCI  PRODUKCJI

Nasz podstawowy produkt – VENDO.ERP® – to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie wspierające zarządzanie przedsiębiorstwem.

Obecnie użytkowane w ponad 550 firmach przez blisko 10000 pracowników działów produkcji, sprzedaży, magazynu, księgowości, marketingu, czy finansów. Dedykowane przedsiębiorstwom różnych branż, głównie tym, których specyficzne wymagania i potrzeby wykraczają poza możliwości klasycznych rozwiązań.

Nasz największy kapitał to nasz zespół.

Wiedza, jaką dysponują nasi pracownicy, ich zaangażowanie, doświadczenie i rozwijane przez lata kompetencje pozwalają nam dostarczać produkty i usługi na najwyższym poziomie, zgodne z oczekiwaniami naszych klientów i nas samych.

 

Ekosystem VENDO.ERP® uzyskał w 31. konkursie Godło „Teraz Polska”.

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce oferującą system klasy ERP, która może poszczycić się tak prestiżowym wyróżnieniem.

Przez 30 lat żadnej firmie oferującej system ERP to się nie udało.

Nasze wybrane wyróżnienia

Szczegóły

CFI „Systemy Informatyczne”Diamentem Forbesa 2022”
Już po raz kolejny CFI Systemy Informatyczne – VENDO.ERP® znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2022. Ten to coroczny ranking Forbes.pl przedstawia przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.
Wyniki rankingu zostały opracowane przez wywiadownię Dun & Bradstreet Polska na podstawie szwajcarskiej metody, która łączy metodę majątkową i dochodową wyceny wartości firmy. Firmy muszą być rentowne (na podstawie wskaźników EBIT i ROA) i mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Firmy spełniające te warunki muszą również wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.
Tytuł „Diamentu Forbesa” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne – VENDO.ERP® „Marką Uznaną na Polskim Rynku”

MARKA UZNANA NA POLSKIM RYNKU to niepowtarzalne odznaczenie dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych, które działają profesjonalnie, a zarazem w sposób etyczny i społecznie odpowiedzialny – nieustannie skutecznie dbając o dobro swoich Klientów, Pracowników oraz Biznesowych Partnerów. Ten certyfikat przyznawany jest jedynie najbardziej cenionym podmiotom oraz w oparciu o nieposzkalowane opinie i rekomendacje konsumenckie, wyróżnienie to stanowi swoisty rynkowy wyraz uznana wobec laureatów za ich zaangażowanie, uczciwość i szacunek, które przejawiają się w każdym aspekcie swojej działalności.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne Gazelą Biznesu 2021
Pod koniec grudnia zostały ogłoszone wyniki 22. edycji rankingu „Gazele Biznesu”. Mamy przyjemność poinformować, że już po raz kolejny z rzędu CFI Systemy Informatyczne znalazło się w gronie wyróżnionych firm, które cechują dobre wyniki finansowe i wysoka dynamika rozwoju.
Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich Firm w Polsce. Puls Biznesu organizuje go nieprzerwanie od 2000 roku i bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych.
Tegoroczna edycja sklasyfikowała 4733 przedsiębiorstwa z całego kraju. Ranking, jak zawsze, pozwolił na wyłonienie najbardziej transparentnych i dobrze prosperujących spółek, opierając się na dynamice przyrostu obrotów wyrażonej w procentach.
Firma z „Gazelą Biznesu” nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna i ma uznaną markę, a jako Klient możesz jej zaufać.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne – VENDO.ERP® otrzymało „Konsumencki Laur Zaufania”

Wyróżnienie to przyznaje się na podstawie rekomendacji konsumentów w dowód zaufania za zachowanie najwyższych standardów
obsługi klienta, zaufanie konsumentów, pozytywne opinie i kompleksową dbałość o klienta w tym satysfakcje z wysokiej jakości świadczonych usług i oferowanych produktów.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne – VENDO.ERP® z certyfikatem Firma Godna Zaufania Gold 2021

Jesteśmy dumni, bo CFI Systemy Informatyczne sp z o.o. otrzymała certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA GOLD. Firma otrzymała Certyfikat Firma Godna Zaufania Gold 2021 za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu w działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XVI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2021, XIV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021, XIV edycji Konkursu Efektywna Firma 2021 i IX edycji Konkursu Mocna Firma 2021 na podstawie danych finansowych.

Spółka rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2019-2020 wyniosła w jej przypadku 27,3 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2021.

Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2019 i 2020 r. osiągnął poziom 7,8 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2021. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2021.

Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w marcu 2021 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na ponad 17,3 mln zł, co dało mu tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne „Diamentem Forbesa 2021”

CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. znalazła się wśród laureatów prestiżowego grona „Diamentów Forbesa” 2021. Jest to coroczny ranking przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość.

Wyniki rankingu zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się między innymi wyniki finansowe za lata 2015-2019, wartość majątku, historia i wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Tytuł „Diamenty Forbesa” jest potwierdzeniem znalezienia się w gronie najlepszych firm w Polsce.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne Gazelą Biznesu 2020!

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w tym rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm. Gazela Biznesu nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Firma z tytułem Gazeli Biznesu ma uznaną markę i co najważniejsze, jako Klient możesz jej zaufać.

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne – VENDO.ERP z certyfikatem Firma Godna Zaufania 2021

Jesteśmy dumni, bo już po raz kolejny CFI Systemy Informatyczne sp z o.o. otrzymała certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA. Firma otrzymała Certyfikat Firma Godna Zaufania 2021 za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu w działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020, XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020 i VIII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2020 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w październiku 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 15,5 mln zł, co dało mu tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

Szczegóły

Laur Eksperta dla CFI Systemy Informatyczne sp. z o.o.!

CFI Systemy Informatyczne otrzymało „Laur Eksperta 2020/2021” za VENDO.Alice – autonomiczny system do planowania i sterowania produkcją.

W konkursie „Laur Eksperta” corocznie wyróżniane i promowane są produkty, usługi i marki, które – w opinii Kapituły Konkursu – właściwie odpowiadają na potrzeby klientów, cechują się nowoczesnością, użytecznością, jakością, oryginalnością oraz potencjałem innowacyjnym. Laureaci Konkursu „Laur Eksperta” tworzą grono liderów polskiego biznesu.

Kapitułę Konkursu „Laur Eksperta” stanowią eksperci reprezentujący instytucje naukowe, środowisko akademickie oraz środowisko praktyków biznesu.

 

 

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020.

Firma rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jej przypadku 163,6 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2020.

Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w 2019 r. osiągnął poziom 5,2 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2020. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2020.

Szczegóły

Jesteśmy dumni, bo CFI Systemy Informatyczne sp z o.o. otrzymała certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA Gold 2020.

Firma otrzymała Certyfikat Firma Godna Zaufania za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu w działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów.

Szczegóły

VENDO.Alice z godłem Quality International 2020!

Miło nam poinformować, że Kapituła Programu pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie jednogłośną decyzją przyznała CFI Systemy Informatyczne Sp.zo.o. tytuł Laureata oraz Srebrne Godło w kategorii QI Product – za „VENDO.Alice” – autonomiczny system planowania i sterowania produkcją”.

Szczegóły

Jesteśmy dumni, bo CFI Systemy Informatyczne została nominowana do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021 w kategorii: Innowacyjne technologie przyszłości za „Alice – autonomiczny system planowania, harmonogramowania i sterowania produkcją oparty na metodach z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego” przez Centrum Inteligentnego Rozwoju.

Szczegóły

CFI Systemy Informatyczne  to Gepard Biznesu, Efektywna Firma i Mocna Firma Godna Zaufania 2019.

Jak można przeczytać w uzasadnieniu otrzymanym z Instytut Europejskiego Biznesu – ” CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2019, XII edycji Konkursu Efektywna Firma 2019 i VII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2019 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2016-2017 wyniosła w jej przypadku 68,1 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2019.

Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w  latach 2016 i 2017 r. osiągnął poziom 7,2 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2019. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2019.

Jest firmą konsultingowo-informatyczną. Specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu systemów zarządzania klasy ERP.  Pomaga klientom w jeszcze lepszej organizacji pracy, optymalizacji poszczególnych czynności i całych procesów realizowanych w ich przedsiębiorstwach. Doradza w jaki sposób poprawić efektywność wykonywanych działań i jak osiągnąć wyznaczony cel biznesowy. Wynikiem jej pracy jest wartość dodana, mierzalna i widoczna dla klienta korzyść w postaci większej sprzedaży, niższych kosztów, czy wyższej jakości obsługi klienta.”

 

unia

Informacje o projekcie

Realizujemy projekt:

„Opracowanie modelu predykcyjnego służącego do redukcji odstępstw i błędów w systemach zarządzania produkcją przy wykorzystaniu fuzji ekonomii behawioralnej i wzorców zachowań ludzkich”

Umowa o dofinansowanie nr WND-RPSL.01.02.00-24-045B/19-003

Nazwa Beneficjenta: CFI Systemy Informatyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Wartość Projektu: 3 295 018,20 PLN
Projekt dofinansowany w wysokości 4 016 098,00 PLN, w tym 85% ze środków europejskich EFRR – 3 172 607,60 PLN
Okres realizacji: 2020 – 2022

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO W RAMACH REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO DLA OSI PRIORYTETOWEJ: I. NOWOCZESNA GOSPODARKA DLA DZIAŁANIA 1.2. BADANIA, ROZWÓJ I INNOWACJE W PRZEDSIĘBIORSTWACH”

nominacja ikona

Szczegóły nominacji

Nominacja dla projektu „Autonomiczny system planowania, harmonogramowania i sterowania produkcją oparty na metodach z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego”

Celem projektu jest wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa poprzez przeprowadzenie prac badawczo – rozwojowych prowadzących do opracowania technologii będącej podstawą do stworzenia autonomicznego systemu planowania (doboru środków do realizacji wyznaczonych zadań produkcyjnych w zadanym horyzoncie czasowym i osiągnięcia postawionych celów) i sterowania (uruchamiania, nadzorowania i zapewnienia realizacji zadań produkcyjnych) produkcją.

Efektem projektu będzie system oparty na metodach z zakresu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, który będzie umożliwiał integrację z systemami ERP/MRP w celu wymiany danych do zarządzania produkcją oraz zapewni interfejs komunikacji, pozwalający na wymianę danych pomiędzy nim, a pracownikami i maszynami.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.