https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/
Ikona
Ikona Strefa klienta

Laur Eksperta dla CFI Systemy Informatyczne!

tagi:

AI AI w produkcji automatyzacja ERP Laur Eksperta maszynowe uczenie ML planowanie produkcji system ERP sztuczna inteligencja VENDO.Alice VENDO.ERP

opublikowano:

03.12.2020 r.

Laur Eksperta dla CFI Systemy Informatyczne!

CFI Systemy Informatyczne otrzymało „Laur Eksperta 2020/2021” za VENDO.Alice – autonomiczny system do planowania i sterowania produkcją wykorzystujący mechanizmy sztucznej inteligencji i maszynowego uczenia.

CFI Systemy Informatyczne otrzymało to wyróżnienie za nowoczesność, użyteczność, jakość, oryginalność oraz potencjał innowacyjny. Laureaci Konkursu tworzą prestiżowe grono liderów polskiego biznesu.

Kapitułę Konkursu „Laur Eksperta” stanowią eksperci reprezentujący instytucje naukowe, środowisko akademickie oraz środowisko praktyków biznesu.

Tym bardziej jesteśmy dumni z tego wyróżnienia, bo po raz kolejny została potwierdza unikatowość i innowacyjność naszego rozwiązania!

 

 

 

VENDO.Alice wykorzystuje mechanizmy sztucznej inteligencji w harmonogramowaniu i planowaniu produkcją – Alice. Alice może także pracować z każdym systemem ERP niezależnie od producenta. Alice wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence) w procesie planowania, harmonogramowania i sterowania produkcją. Jest to system uczący się, którego głównym celem jest praktyczne zastosowanie dokonań w dziedzinie sztucznej inteligencji do stworzenia w pełni autonomicznego systemu potrafiącego doskonalić się przy pomocy zgromadzonego doświadczenia (czyli danych) i nabywania na tej podstawie nowej wiedzy.

VENDO.Alice podejmuje na bieżąco decyzje w zakresie zarządzania pracą pracowników, maszyn, zasobów na hali produkcyjnej, pracuje cały czas 365/7/24 i jest zawsze do dyspozycji.

Dzięki Alice skraca się czas rozplanowania 100 000 operacji do 10 sekund, wzrasta produktywność (wydajności) o 30%, redukcja zapasów półproduktów nawet o 65%, wzrost terminowości dostaw – obniżenie wskaźnika opóźnionych zleceń maksymalnie do 95%, zmniejszenie produkcji w toku o 65% i skrócenie cyklu produkcyjnego o 65%.

Rozwiązanie to posiada opinię o innowacyjności na skalę międzynarodową wydaną przez Akademię Leona Koźmińskiego i godło Najwyższa Jakość „Quality International 2020”.

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB