Klienci - Vendo ERP

Klienci

Nasi klienci to głównie średnie i duże przedsiębiorstwa z obszaru produkcji, dystrybucji, handlu i usług. To lokalni liderzy swoich branż szukający nowoczesnego rozwiązania, które umożliwiłoby im wzrost efektywności działania i pozwoliło na osiągnięcie jeszcze większej przewagi konkurencyjnej. Od ponad 14 lat zajmujemy się produkcją i wdrażaniem systemów informatycznych wspierających zarządzanie przedsiębiorstwem. Nasza wiedza i doświadczenie to wynik wieloletniej współpracy z setkami firm i realizacji 40 indywidualnych projektów rocznie. Potrzeby i wymagania naszych klientów, zmienne w czasie i często specyficzne wpływają na nasz produkt, a ich zdanie i opinie, zwłaszcza te wyrażane w postaci referencji, są dla nas szczególnie ważne. Poznaj naszych klientów i ich opinie.

Opinie naszych klientów

jupro logo

Jupro-Taim

Dostawca produktów i usług z dziedzin takich jak: automatyka, pneumatyka, czy elektrotechnika. Partner handlowy znanych i cenionych marek, zarówno krajowych,
jak i zagranicznych.

Zobacz opinię

Podczas dwuletniego użytkowania systemu VENDO. ERP został usprawniony proces sprzedaż dzięki zachowanej ciągłości dokumentów oraz poprawiła się obsługa zamówień, zarówno wychodzących, jak i przychodzących.

Warte podkreślenia są zintegrowane moduły:

  • Sprzedaży – z rozbudowaną polityką rabatową.
  • Logistyki – który pozwala na planowanie i kontrole wszelkich działań związanych z transportem towarowym.
  • Produkcji – który daje możliwość zarządzania procesem produkcji na każdym etapie.
  • Analiz – który pozwala zweryfikować skuteczność działań w firmie.

 

mgr inż. Robert Banaś
Gł. Specjalista montażu rozdzielnic

bemix logo

BEMIX

Przedsiębiorstwo wielobranżowe z ponad 20 letnią historią. Obecnie jeden z największych producentów elementów złącznych hydrauliki siłowej w Polsce i Europie.

Zobacz opinię

Zalety nowego systemu zauważyliśmy bardzo szybko a płynące z niego korzyści odczuwamy do dnia dzisiejszego. Funkcjonalności z obszaru produkcji (zlecenia i przewodniki produkcyjne) pozwoliły nam na uporządkowanie i zintegrowanie wszystkich realizowanych procesów produkcyjnych. Wprowadzenie elektronicznego obiegu dokumentów spowodowało znaczną oszczędność czasu, zaowocowało minimalizacją błędów i zapewniło bieżącą kontrolę prowadzonych projektów.

mgr inż. Radosław Mieszczak,
Dyrektor Techniczno-Handlowy

jaguar logo

Jaguar

Założona w 1933 roku jako firma rodzinna zajmująca się produkcją konnych uprzęży. Dziś znany i ceniony producent i dystrybutor wysokiej klasy upominków.

Zobacz opinię

Wdrożenie systemu VENDO.ERP znacznie usprawniło i zautomatyzowało funkcjonowanie naszej firmy. Dzięki szybkiemu i łatwemu dostępowi do informacji wzrosła efektywność naszej pracy. Moduł analiz dostarcza nam istotnych informacji w formie przejrzystych i czytelnych raportów, co ułatwia nam analizę prowadzonych działań oraz podejmowanie kolejnych decyzji.

Tomasz Chwiłowicz,
Właściciel

kratki logo

Kratki

Obecny na rynku od 1998 roku producentem kominków, kratek oraz akcesoriów kominkowych, którego produkty znane są w 56 krajach świata.

Zobacz opinię

System VENDO.ERP jest w pełni zintegrowany. Przyspieszył obieg dokumentów w firmie, dał pełna kontrolę, zarówno nad procesami produkcyjnymi, jak i serwisowymi, od chwili kontaktu z klientem, do momentu wystawienia faktury.

Adam Jędraszek,
Dyrektor

SARIV

Firma handlowa z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku. Oficjalny przedstawiciel włoskiego producenta nitów zrywalnych SARIV s.r.l. Reprezentant europejskich producentów elementów złącznych i połączeń śrubowych.

Zobacz opinię

Wdrożenie rozwiązania VENDO.ERP przyniosło nam wiele korzyści, z których najbardziej odczuwalne związane są z prawidłową organizacją dokumentacji. Możliwość pełnej edycji ofert, zamówień i faktur oraz informacja na temat powiązanych z nimi pracowników pozwala nam koordynować i kontrolować wszystkie działania związane z poszczególnymi klientami i ich zleceniami. Bieżąca kontrola i dostęp do aktualnych informacji minimalizują ryzyko błędu i pozwalają na terminową realizację zamówienia.

Tomasz Gargaś,
Dyrektor Generalny

ASGARD

Bezpośredni importer i producent upominków reklamowych. W ofercie ASGARD znajduje się wszystko czego potrzebuje nowoczesna firma – od bardzo popularnych długopisów, przez elektronikę po gadżety klasy premium. ASGARD obsługuje klientów w 28 państwach całego świata.

Zobacz opinię

Wdrożony u nas system VENDO.ERP jest niczym serce i krwioobieg naszej firmy, zbiera wszystkie niezbędne informacje, dostarcza je w odpowiednim czasie i w odpowiedni sposób, do odpowiednich osób. Dzięki temu zapewnia prawidłowe funkcjonowanie wszystkich procesów.

Anna Roszczak
Prezes

GTC

Firma powstała w 1993 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji toreb narzędziowych, pasów i pokrowców do narzędzi. Oferowane wyroby produkowane są głównie ze skóry, a ich wysoka jakość sprawia, że są one eksportowane do wielu krajów świata.

Zobacz opinię

Wdrożenie przebiegło profesjonalnie, wszystkie oczekiwane przez nas modyfikacje zostały zrealizowane i system w pełni odpowiada naszym potrzebom. Program znacznie ułatwia i automatyzuje nam pracę w zakresie: produkcji, gospodarki magazynowej, zaopatrzenia, dystrybucji i księgowości.

Grzegorz Chwiłowicz
Właściciel

marel logo

MAREL

Ogrzewanie i klimatyzacja. Nowoczesne systemy grzewcze, kotłownie, inst. solarne, pompy ciepła, klimatyzacja – projekt, dostawa, montaż, serwis.

Zobacz opinię

Program pomaga nam w ocenie efektywności pracy naszych pracowników oraz systematyzuje nasze kontakty z klientami, co zaowocowało zwiększeniem sprzedaży.

Paweł Wójcik
Dyrektor ds. Technicznych

ELEKTROTECHNIKA AK

Firma Elektrotechnika AK jest siecią hurtowni artykułów elektrycznych. Oferuje sprzęt, aparaturę, oświetlenie i okablowanie oraz organizuje szkolenia dla swoich klientów z oferowanego asortymentu.

Zobacz opinię

Potrzebowaliśmy rozwiązania pozwalającego na pracę wielooddziałową, które usprawniłoby naszą pracę, w zakresie automatyzacji procesów sprzedaży, księgowości i gospodarki magazynowej. Z wielu programów jakie widzieliśmy, najpełniej naszym wymaganiom odpowiadał system VENDO.ERP firmy CFI Systemy Informatyczne. Wdrożenie we wszystkich lokalizacjach przebiegło sprawnie. VENDO.ERP odpowiada naszym potrzebom, usprawnia i automatyzuje naszą pracę, a co najważniejsze pozwala na obsługę zamienników dokładnie tak jak tego oczekiwaliśmy. Dużą zaletą wdrożonej aplikacji jest jej systematyczny rozwój z uwzględnianiem zgłaszanych przez nas potrzeb i sugestii.

Adam Knapik
Współwłaściciel

CLARENA

CLARENA to jedna z największych firm kosmetycznych w Polsce, działająca na rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w obsłudze gabinetów kosmetycznych, dostarczając im pełen zakres profesjonalnych kosmetyków, specjalistyczny sprzęt do zabiegów kosmetycznych, oraz świadczy usługi szkoleniowe.

Zobacz opinię

System znacznie usprawnił naszą pracę i umożliwił nam dalszy, dynamiczny rozwój. Początkowo dysponowaliśmy jednym magazynem głównym i kilkoma pomocniczymi. W chwili obecnej posiadamy ich kilkadziesiąt na terenie całego kraju. Każdy z magazynów pracuje na jednej bazie danych, co zapewnia nam bieżący dostęp do wszystkich informacji związanych z prowadzoną działalnością. VENDO.ERP umożliwia nam sprawne planowanie i rozliczanie produkcji, a także elektroniczne przyjmowanie zamówień.

Łukasz Staszczak
Dyrektor Operacyjny

KART-MAP

Producent metalowych mebli biurowych. Działa na rynku od 1985 roku.

Zobacz opinię

Najbardziej interesowała nas funkcjonalność w obszarze produkcji. Zależało nam aby rozwiązanie rozliczało rzeczywiste koszty produkcji. Istotny był dla nas moduł CRM, umożliwiający prowadzenie akcji marketingowych i reklamowych. VENDO.ERP poza wymaganą funkcjonalnością charakteryzuje się intuicyjnością obsługi.

Krzysztof Łachacz
Właściciel

Nasi klienci

KART_MAP
technitynk logo
tpi logo
galwah logo
marel logo
kratki logo
bionat logo
jupro logo
jaguar logo
grześkowiak logo
bemix logo
ang logo
albert logo

Nasi klienci

          

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.