https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/

Skąd wiesz, że potrzebujesz systemu ERP?

tagi:

ERP produkcja system ERP systemy ERP VENDO VENDO.ERP zarządzanie produkcją zarządzanie przedsiębiorstwem

opublikowano:

02.07.2019 r.

VENDO.ERP wraz Instytutem Doskonalenia Produkcji zaprasza na webinar z ekspertem!

webinar_z_ekspertemJuż 4 lipca 2019 roku, o godz. 20:00 serdecznie zapraszamy na webinar „Skąd wiesz, że potrzebujesz systemu ERP?”, które poprowadzi Bartłomiej Lux, współwłaściciel CFI Systemy Informatyczne Sp. z o.o. odpowiedzialny za rozwój firmy, z 22 latnim doświadczeniem w informatyce, 20 letnim doświadczeniem w systemach klasy ERP, EOD, CRM i BI i 2 latach doświadczeń w grywalizacji i psychologii behawioralnej. Swoje doświadczenie zdobywał w licznych projektach na stanowiskach od Konsultant, Kierownika Projektu po Dyrektora Sprzedaży i Członka Zarządu.

Każda organizacja posiada „jakiś” system informatyczny, a jak wiadomo systemy takie bywają bardzo często kosztownymi inwestycjami. Dlatego dobranie odpowiedniego rozwiązania zaspakajającego specyficzne potrzeby każdej firmy, a jednocześnie elastycznego oraz dającego możliwości personalizacji jest nie lada wyzwaniem.

Bardzo często jest tak, że organizacja, która decyduje się na wybór systemu ERP w pierwszej kolejności skupia się na wymogach związanych z obsłużeniem procesów finansowo – księgowych oraz kadrowo płacowych.

Ale czy na pewno w ten sposób zrealizujesz wszystkie cele biznesowe swojej organizacji? 

Czy na pewno właśnie do tego jest Ci potrzebny system ERP?  A może warto zastanowić się co jest źródłem Twojego biznesu? Sprzedaż hurtowa, detaliczna, e-commerce? A może produkcja?

A jeżeli już posiadasz rozwiązanie klasy ERP, to może warto się zastanowić gdzie jeszcze można go zastosować i z czym zintegrować?  Może się okazać się, że system ERP, który już posiadasz jest kompletnie niedobranym rozwiązaniem do Twojej organizacji i mała zmiana na inny, lepszy, prostszy będzie najlepszym wyjściem z sytuacji?

A jeśli jako organizacja nie posiadasz jeszcze systemu ERP, to może warto się zastanowić czy we wszechobecnej Gospodarce 4.0 i cyfrowej transformacji, nie powinnaś/powinieneś zainwestować w odpowiedni system ERP, który pomoże Ci w zarządzaniu przedsiębiorstwem, ale z całościowym spojrzeniem na organizację, a nie tylko na procesy księgowe.

Podczas tego wydarzenia dowiesz się:

  • Czy rzeczywiście jako firma potrzebujesz systemu ERP?
  • Jakie warunki powinieneś/powinnaś spełniać jako firma, żeby w taki system zainwestować?
  • Jak wybrać właściwy systemu do zarządzania przedsiębiorstwem (i nie mamy tu na myśli wystawiania faktur czy księgowości)?
  • Gdzie można taki system „zastosować” w organizacji?
  • Jak przystosować ten system do poszczególnych obszarów w organizacji?
  • Jak wybrać system ERP, pasujący do specyfiki swojej organizacji?
  • I w końcu… co możesz osiągnąć po takim wdrożeniu, czyli mierzalne korzyści z tytułu wdrożenia systemu ERP.

Webinar odbędzie się 4 lipca 2019 r (czwartek), o godz. 20:30.

Nie czekaj i już dzisiaj zapisz się na to wydarzenie!

Możesz tylko skorzystać. Zapraszamy!

REJESTRACJA -> https://bit.ly/2xp7ST1

Widzimy się 4 lipca!

 

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB