AKTUALNIE REKRUTUJEMY NA STANOWISKA:

PROGRAMISTA

Przyjmiemy do pracy na stanowisko programista.

Oczekujemy:
  • praktycznej umiejętności programowania w językach C#/C++/C;
  • znajomości środowiska Visual Studio;
  • znajomości JavaScript, HTML, CSS,
  • znajomości bazy danych PostgreSQL w zakresie działania i obsługi bądź innych;
  • znajomości wzorców projektowych, programowania obiektowego, współbieżnego i rozproszonego;
  • dobrej znajomości algorytmów i struktur danych.
  • znajomości zasad działania oprogramowania klasy ERP i systemów produkcyjnych,
  • minimum 2- letniego doświadczenia związanego z programowaniem, rozumianym jako praca związana z oprogramowaniem, również niekomercyjna (we własnym zakresie).
Obowiązki:
  • przeprowadzanie prac badawczych dążących do opracowania modeli rzeczywistych opartych o przygotowane przez zespół modele teoretyczne algorytmów, stanowiących proof-of concept
  • przeprowadzonych badań z zakresu projektowania algorytmów planowania i harmonogramowania produkcji w oparciu o metody sztucznej inteligencji,
  • wstępne testowanie efektów prac (opracowanych algorytmów),
  • opracowywanie i weryfikowanie założeń i koncepcji przygotowanych algorytmów i ich parametrów, – prace nad architekturą systemu, projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie, praca w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające doświadczenie i zaangażowanie,
  • pracę przy ciekawym i ambitnym projekcie,
  • faktyczny wpływ na końcowy kształt projektu.

TESTER OPROGRAMOWANIA

Przyjmiemy do pracy na stanowisko tester oprogramowania.

Oczekujemy:
  • doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych i wydajnościowych,
  • znajomości języków programowania JavaScript i HTML,
  • znajomości bazy danych PostgreSQL,
  • doświadczenia w pracy na oprogramowaniu klasy ERP,
  • umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
Zakres obowiązków:
  • tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,
  • przeprowadzanie zleconych testów,
  • opracowywanie dokumentacji.

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon kontaktowy

Adres email (wymagane)

Jestem zainteresowany(a)

Treść wiadomości

Dołącz list motywacyjny (pdf, docx)

Dołącz CV (pdf, docx) (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do obsługi procesu rekrutacji.

Zadzwoń