Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

Programista C# / C++

Przyjmiemy osobę do działu programistycznego, do pracy przy tworzeniu i rozwoju oprogramowania.

Oczekujemy:

  • praktycznej umiejętności programowania w języku C#/C++ oraz znajomości środowiska Visual Studio,
  • znajomość JavaScript, Ajax, HTML,CSS,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji oraz pisania kodu,
  • zorganizowania, pasji i uzależnienia od ciągłego doskonalenia się
  • doświadczenia związanego z pracą programistyczną,
  • ogólnej wiedzy na temat wzorców projektowych, programowania obiektowego i abstrakcyjnego,

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość technologii ASP.NET, ADO.NET

Oferujemy:

  • pracę przy ciekawych i ambitnych projektach,
  • faktyczny wpływ na końcowy kształt projektu,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające doświadczenie i zaangażowanie
  • rodzaj pracy : do ustalenia

Specjalista ds. sprzedaży systemów ERP

Przyjmiemy osobę do działu handlowego przy pozyskiwaniu nowych klientów.

Oczekujemy:

  • wykształcenie ekonomiczne, zarządzanie lub podobne
  • doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dla firm
  • znajomość rynku ERP/CRM/MRP
  • znajomość procesów biznesowych
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość procesów zachodzących w firmach produkcyjnych

Oferujemy:

  • pracę związaną z dziedziną najnowszych technologii i rozwiązań informatycznych
  • stałe wynagrodzenie + premię prowizyjną
  • szkolenia i kursy doskonalące umiejętności

Zakres obowiązków:

  • aktywne zdobywanie nowych klientów (spotkania, prezentacje)
  • przygotowywanie prezentacji
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • raportowanie działań