Aktualnie rekrutujemy na stanowiska:

Programista

Przyjmiemy do pracy na stanowisko programista.

Oczekujemy:

– praktycznej umiejętności programowania w językach C#/C++/C;

– znajomości środowiska Visual Studio;

– znajomości JavaScript, HTML, CSS,

– znajomości bazy danych PostgreSQL w zakresie działania i obsługi bądź innych;

– znajomości wzorców projektowych, programowania obiektowego, współbieżnego i rozproszonego;

– dobrej znajomości algorytmów i struktur danych.

– znajomości zasad działania oprogramowania klasy ERP i systemów produkcyjnych,

– minimum 2- letniego doświadczenia związanego z programowaniem, rozumianym jako praca związana z oprogramowaniem, również niekomercyjna (we własnym zakresie).

Obowiązki:

– przeprowadzanie prac badawczych dążących do opracowania modeli rzeczywistych opartych o przygotowane przez zespół modele teoretyczne algorytmów, stanowiących proof-of concept

przeprowadzonych badań z zakresu projektowania algorytmów planowania i harmonogramowania produkcji w oparciu o metody sztucznej inteligencji,

– wstępne testowanie efektów prac (opracowanych algorytmów),

– opracowywanie i weryfikowanie założeń i koncepcji przygotowanych algorytmów i ich parametrów, – prace nad architekturą systemu, projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie, praca w ramach umowy o pracę,

– atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające doświadczenie i zaangażowanie,

– pracę przy ciekawym i ambitnym projekcie,

– faktyczny wpływ na końcowy kształt projektu.

Tester oprogramowania

Przyjmiemy do pracy na stanowisko tester oprogramowania.

 Oczekujemy:

– doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych i wydajnościowych,

– znajomości języków programowania JavaScript i HTML,

– znajomości bazy danych PostgreSQL,

– doświadczenia w pracy na oprogramowaniu klasy ERP,

– umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

Zakres obowiązków:

– tworzenie scenariuszy i przypadków testowych,

– przeprowadzanie zleconych testów,

– opracowywanie dokumentacji.