ERP jest krwioobiegiem Twojej firmy

Cytując Bartłomieja Luxa „System ERP w firmie produkcyjnej jest jej krwioobiegiem, odgrywa kluczową rolę w transformacji cyfrowej czyli tzw. rewolucji technologicznej, którą potocznie nazywamy „przemysłem 4.0”.” Biorąc pod uwagę aktualną sytuację – spowolnienie gospodarcze w Polsce jest przecież coraz bliżej, to czy to jest dobry moment na rozważanie zmiany systemu #ERP?

Czy właśnie teraz ma to sens? Poznajcie odpowiedź -> https://bit.ly/2lXul71

——————————————————–

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

ERP

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.