Rok 2020 rozpoczął czwartą erę systemów ERP!

 

Jak przewiduje Garner, rok 2020 rozpoczął czwartą erę systemów ERP.

Według analityków inwestycje w system ERP są już dzisiaj w centrum strategii biznesowej przedsiębiorstw, a nie tylko inwestycją w nowy system do zarządzania. Gartner przewiduje też, że do 2023 r. 65 proc. organizacji będzie korzystać z systemów ERP, które obejmują co najmniej jedną cechę charakterystyczną dla tej czwartej ery z sześciu zdefiniowanych.
—–

➼ Zorientowany na AI

Zastosowanie sztucznej inteligencji w ERP pomoże organizacjom zarządzać coraz bardziej zróżnicowanymi procesami. Pomoże też w podejmowaniu złożonych decyzji dzięki funkcjom analizy predykcyjnej.

➼ Skoncentrowany na danych

Systemy ERP wykorzystują dane do poprawy wyników organizacyjnych, np. w harmonogramowaniu, planowaniu, sterowaniu, zarządzaniu i identyfikowaniu zagrożeń.

➼ Funkcjonalność

Według analityków Gartnera, przestanie się liczyć dostawca systemu, a znaczenia nabierze funkcjonalność systemu ERP.

➼ Zwiększenie zaangażowania

ERP czwartej ery powinien zwiększać zaangażowanie ludzi, a nie ich zastępować. Dzięki niemu mamy pracować szybciej, lepiej i wydajniej.

➼ Zwinność i możliwości

Zastosowanie zwinnych praktyk prowadzi do szybszej realizacji korzyści biznesowych z ERP. Dzięki temu możemy odkrywać szereg możliwości jakie daje nam ERP.

➼ Koncentracja na Klienta

ERP czwartej ery musi pomóc organizacjom zrozumieć i zaspokoić potrzeby swoich klientów, zanim zrobi to konkurencja. W tej chwili już każdy dział w organizacji wykorzystuje system ERP do zwiększenia wartość dla swojego Klienta.

—–

VENDO.ERP jest już systemem czwartej ery!

 

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

Pod koniec grudnia zostały ogłoszone wyniki 22. edycji rankingu „Gazele Biznesu”. Mamy przyjemność poinformować, że już po raz kolejny z

Żyjemy w czasach cyfrowej transformacji, do której stopniowo dołączają się kolejne organizacje wykorzystując nowoczesne technologie do wsparcia procesów wytwarzania, logistyki

Obecna sytuacja epidemiologiczna przyśpieszyła proces cyfryzacji w wielu dziedzinach naszego życia, wiele elementów naszej pracy i nie tylko, wkroczyło w

VENDO.ERP® - system ERP gotowy na Polski Ład 2022 Od 1 stycznia 2022 weszły w życie zmiany programu gospodarczego Polski Ład. SystemSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.