https://www.cfi.pl/formularz-podziekowanie/
Ikona
Ikona Strefa klienta
Ikona Umów prezentację

ERP czwartej ery

tagi:

czwarta era systemów ERP ERP prognozy 2021 prognozy ERP system ERP VENDO.ERP

opublikowano:

08.04.2021 r.

Rok 2020 rozpoczął czwartą erę systemów ERP!

 

Jak przewiduje Garner, rok 2020 rozpoczął czwartą erę systemów ERP.

Według analityków inwestycje w system ERP są już dzisiaj w centrum strategii biznesowej przedsiębiorstw, a nie tylko inwestycją w nowy system do zarządzania. Gartner przewiduje też, że do 2023 r. 65 proc. organizacji będzie korzystać z systemów ERP, które obejmują co najmniej jedną cechę charakterystyczną dla tej czwartej ery z sześciu zdefiniowanych.
—–

➼ Zorientowany na AI

Zastosowanie sztucznej inteligencji w ERP pomoże organizacjom zarządzać coraz bardziej zróżnicowanymi procesami. Pomoże też w podejmowaniu złożonych decyzji dzięki funkcjom analizy predykcyjnej.

➼ Skoncentrowany na danych

Systemy ERP wykorzystują dane do poprawy wyników organizacyjnych, np. w harmonogramowaniu, planowaniu, sterowaniu, zarządzaniu i identyfikowaniu zagrożeń.

➼ Funkcjonalność

Według analityków Gartnera, przestanie się liczyć dostawca systemu, a znaczenia nabierze funkcjonalność systemu ERP.

➼ Zwiększenie zaangażowania

ERP czwartej ery powinien zwiększać zaangażowanie ludzi, a nie ich zastępować. Dzięki niemu mamy pracować szybciej, lepiej i wydajniej.

➼ Zwinność i możliwości

Zastosowanie zwinnych praktyk prowadzi do szybszej realizacji korzyści biznesowych z ERP. Dzięki temu możemy odkrywać szereg możliwości jakie daje nam ERP.

➼ Koncentracja na Klienta

ERP czwartej ery musi pomóc organizacjom zrozumieć i zaspokoić potrzeby swoich klientów, zanim zrobi to konkurencja. W tej chwili już każdy dział w organizacji wykorzystuje system ERP do zwiększenia wartość dla swojego Klienta.

—–

VENDO.ERP jest już systemem czwartej ery!

 

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB