Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP!

Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z „Bonu na cyfryzację” dla sektora MŚP. Można otrzymać nawet do 255 000 zł wsparcia na wdrożenie innowacji procesowych w oparciu o cyfryzację.

Wsparcie MSP w obszarze cyfryzacji z PARP, to jest zapewnienie wsparcia finansowego dla MSP na realizację działań mających na celu zwiększenie wykorzystania technologii cyfrowych, w tym na zakup lub licencjonowanie oprogramowania, usług niezbędnych do wdrożenia rozwiązania cyfryzacyjnego, oraz w ograniczonym zakresie środków trwałych niezbędnych do wdrożenia cyfryzacji i dostosowania modelu działalności w wyniku pandemii koronawirusa. O to finansowanie mogą ubiegać się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu całej Polski.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od 20 września otworzyła możliwość składania wniosków. Nabór będzie trwał do 20.10.2021.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

VENDO.ERP®

——————————————————

Obserwuj nas na bieżąco też na social mediach!

IKONA_FB  IKONA_LI   IKONA_twitter   IKONA_YB

Najnowsze wpisy

  30 % wzrost wydajności i automatyzacja procesu zamówień w firmie CYPRYS dzięki VENDO.ERP® CYPRYS Producent Mebli systemowych zlokalizowana jest w Skawinie.

  Skorzystaj z szansy na zminimalizowanie nakładów na wdrożenie swojego systemu ERP! Zyskaj 85% dofinansowania i skorzystaj z "Bonu na cyfryzację" dla

  Nasz system VENDO.ERP® jest w najnowszym raporcie ERP-view.pl Już jest dostępny najnowszy "Raport ERP 2021" przygotowany przez portal ERP-view.pl. Raport stanowi

Każda firma dostosowuje swoje procesy organizacyjne według określonych kryteriów, chce sprawnie zarządzać procesami biznesowymi i mieć przewagę nad konkurencją. WSerwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.