Planowanie produkcji rozbudowane o surowce

Rozbudowie i usprawnieniu uległy algorytmy planowania produkcji. W aktualnej wersji programu Vendo ERP dodane zostały między innymi: wizualizacja dostępności surowca w czasie wraz z optymalnymi datami zamówień oraz możliwość planowania produkcji przy użyciu mieszanych metodyk poprzez blokowanie na wykresie Gantta wybranych zleceń produkcyjnych i planowanie automatyczne pozostałych operacji.

Kontrola jakości na najwyższym poziomie

W Vendo ERP rozbudowaniu uległa funkcjonalność związana bezpośrednio z kontrolą jakości. W najnowszej wersji usprawniono możliwość tworzenia siatek pomiarów dla detali produkowanych, tworzenia definicji i typów pomiarów oraz rejestrowania narzędzi do konkretnych zleceń wraz z oznaczaniem ich przebiegów.

Nowy layout okna głównego

W najnowszej wersji systemu Vendo ERP użytkownicy mają możliwość uruchomienia programu w zupełnie nowej szacie graficznej. Zmiana ta umożliwia wykorzystanie w szerszym zakresie modyfikowlności interfejsu Vendo ERP, przez pełne dostosowanie zakładek do własnych potrzeb oraz możliwość pracy na pulpitach i wielu oknach. Zachęcamy do przełączania się na nowy widok i dzielenia z nami swoimi uwagami.

Generator raportów z wykresami

Ukłon w stronę działów IT – Pluginy

W najnowszej wersji Vendo ERP swoją odsłonę miała unikatowa funkcjonalność. Możliwość tworzenia pluginów bo o niej mowa pozwoliła na skrócenie „time to market” dla nietypowych funkcjonalności pisanych na potrzeby naszych klientów. Uwolniliśmy się tym samym od konieczności oczekiwania na wydanie nowej wersji systemu zawierającej często bardzo oczekiwane funkcje. Z drugiej strony pluginy pozwalają na tworzenie […]